Autorka piosenki reklamującej „Drugą Szansę” zdradziła, jak udało się jej nawiązać współpracę z producentami wiosennego przeboju TVN

Bovska w piosence Kaktus

Bovska w piosence Kaktus

Kim jest BOVSKA?

BOVSKA wdarła się na polską scenę muzyczną niespodziewanie i z przytupem. Jej pseudonim wywodzi się od nazwiska 31-letniej Magdy Grabowskiej-Wacławek, o której mowa. Piosenkarka est absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz tworzenia własnych utworów na koncie ma pisanie muzyki na orkiestrę smyczkową oraz do filmów animowanych.

Teraz artystka przygotowuje się do wydania albumu, który promuje piosenka Kaktus, będąca jednocześnie utworem reklamującym nowy serial TVN.

Zobacz: Piosenka z serialu „Druga Szansa” będzie przebojem 2016 roku? Brodka ma poważną konkurencję

Wokalistka zdradziła w Dzień Dobry TVN, jaki jest jej przepis na sukces. W końcu podbój rynku muzycznego jest dla nowych artystów nie lada wyzwaniem:

To jest szczęście po pierwsze. Po drugie mam takiego dobrego ducha, które gdzieś tam te moje piosenki pokazał, czyli Łukasza Targosza. Kawałki się spodobały, więc trafiły do filmu.

BOVSKA jest zaskoczona tak pozytywnym odbiorem jej najnowszego singla:

Jestem bardzo zdziwiona, bo miałam uczucie, że te piosenki są niszowe, więc mnie to cieszy i dziwi, że one podobają się i starszym i dzieciom. Śpiewanie po polsku odkryłam dopiero niedawno, a teraz sprawia mi to wielką przyjemność.  I wymyślanie tych tekstów i ich granie.

Jesteśmy pewni, że Magda zrobi wielką karierę. To dopiero początek! Zobaczcie, jak piosenkarka poradziła sobie z wykonaniem piosenki w telewizji śniadaniowej.


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Jaki tytuł ma piosenka z serialu Druga Szansa? To

„Kaktus”  piosenkarki o pseudonimie BOVSKA reklamuje serial „Druga szansa”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×