Jacek Stachurski złożył mandat radnego i chce skupić się na… Tego się nie spodziewaliśmy!

Stachursky złożył mandat radnego

Jacek Stachurski złożył mandat radnego miasta

Jacek Stachurski nie zwalnia tempa. Choć nie widać go w telewizji tak często, jak kilka lat temu, wokalista realizuje się tak samo intensywnie jak w przeszłości. Kilka tygodni temu piosenkarz zdecydował się nagrać utwór i teledysk z gwiazdą disco polo Evą Bastą. W klipie nie zabrakło gorących scen.

Zobacz: Jacek Stachurski wyda płytę disco polo?! Pierwszy krok ku temu już za nim. Nagrał piosenkę i teledysk z Evą Bastą

Stachursky jeszcze do niedawna był radnym w gminie Czechowice-Dziedzice. Niestety, ilość innych obowiązków zmusiła go do porzucenia tego zajęcia:

Od pewnego czasu nie jestem już radnym, złożyłem mandat. Nie chciałem blokować miejsca, mam teraz  nieprawdopodobne obowiązki estradowe. Mandat złożyłem, ale śledzę, co się dzieje. Dobrze jest się angażować.

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską piosenkarz wyznał, że chciałby się teraz skupić na studiach. Wybrał bardzo poważny kierunek:

Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się obronić prace magisterską. Później może aplikacja. Bardziej chyba odnalazłbym się na kierunku doktorskim. Chętnie wykładałbym prawa autorskie.

Kibicujemy Jackowi i życzymy realizacji wszystkich planów. Kto wie, może kiedyś będzie służył prawniczą radą swoim kolegom z show-biznesu? 😉

Stachursky

Stachurski chce poświęcić się studiom


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×