Małgorzata Rozenek komentuje zdjęcie ze studniówki. Ile naprawdę ma lat? [WIDEO]

małgorzata komentuje plotki o tym, ile ma lat

małgorzata komentuje plotki o tym, ile ma lat

Małgorzata Rozenek dementuje plotki o swoim wieku

Ostatnio jeden z portali showbiznesowych zamieścił informacje mające dowodzić, że Małgorzata Rozenek wprowadza wszystkich w błąd, co do tego, ile naprawdę ma lat.

Prowadząca „Projekt Lady” utrzymuje, że jest przed czterdziestką. Tymczasem portal opublikował zdjęcia ze studniówki Małgorzaty Kostrzewskiej (panieńskie nazwisko Małgorzaty Rozenek) w 1988 roku, mające być dowodem na to, że gwiazda TVN urodziła w 1969 roku.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek oszukuje ze swoim wiekiem? Gwiazda powiedziała…

Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek o rzeczoną fotografię. Co się okazało? Że na zdjęciu owszem jest Małgorzata Kostrzewska, ale to nie jest Małgorzata Rozenek, a zdjęcie nie jest zdjęciem z jej studniówki.

Zorganizowałam na swoim Facebooku i Instagramie konkurs. Strasznie chcę znaleźć Małgorzatę Kostrzewską z tego zdjęcia, które było niby moim zdjęciem ze studniówki. Pani Małgorzato, jeżeli pani mnie słyszy, widzi albo ogląda, zapraszam serdecznie na obiad. Byłabym naprawdę dumna, gdyby zechciała pani przyjąć moje zaproszenie. Bo to niestety nie jestem ja – tłumaczy Jastrząb Post Małgorzata Rozenek.

Poszukiwacze archiwalnych zdjęć Małgorzaty Rozenek mogą mieć spory problem z odnalezieniem jej fotografii z balu maturalnego. Dlaczego?

Powiem więcej: jeżeli ktokolwiek chce znaleźć moje zdjęcia ze studniówki, muszę go rozczarować, bo ja akurat wywołałam duży skandal u siebie w szkole, na studniówkę nie przychodząc – powiedziała nam Małgosia.

W całej tej sytuacji Małgorzata Rozenek widzi jeden duży plus, a mianowicie wskrzeszenie szkolnych znajomości. Po publikacji newsa odezwały się do niej dawne przyjaciółki.

To jest w ogóle super news. Odezwały się do mnie koleżanki ze szkoły: Agatka, Kasia, Ewa. Pozdrawiam was! I mówią: „No nie, mam już tego dosyć! Przyjedź do nas, zróbmy zdjęcia, pokażmy, że jesteśmy”. I tak też zrobimy. To będzie bardzo miłe spotkanie po latach. Nie tak wielu, jak się myśli, ale po jakimś czasie. Chętnie się z nimi spotkam – dodaje prowadząca „Projekt Lady”.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Gwiazda komentuje plotki o swoim wieku i zdjęciu ze studniówki

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Gwiazda komentuje plotki o swoim wieku i zdjęciu ze studniówki

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?


Komentarze

 • JosephBit pisze:

  medycyna-lotnicza

 • egivo pisze:

  chirurg-plastyczny

 • Andy pisze:

  Jakby powiedziała prawdę to każdy powiedziałby: Wow. 50-tka, ale wygląda na 45. A tak każdy się śmieje z Małgoni. Żenująca osoba z gigantycznym ego

 • Gość pisze:

  Mam córkę z rocznika 1978. Wygląda jak jej dużo młodsza siostra. Albo kobieta wyglada bardzo poważnie, albo kłamie w sprawie wieku. Tylko nie wiem, po co.

 • Gość pisze:

  Pani Małgosiu, czy to ma znaczenie ile ma pani łat. Na zdjęciu obok zdjęcia ze studniówki wygląda pani b. poważnie i przypomina pani pewną panią w wieku emerytalnym. Sądzę że gdyby nie kryła pani swego wieku wywoływała by pani podziw

 • Gość pisze:

  Dojrzała kobieta udająca na siłę podlotka. Sądzę że ma pani coś więcej do zaoferowania niż udawany wiek. Mam trochę więcej lat niż pani na prawdę i się tego nie wstydzę. Trzeba znać swoją wartość i nie udawać. Pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×