Sandałki wiązane wokół kostki, koturny i klasyka. Zobacz buty Kazar w pokazie nowej kolekcji Agnieszki Maciejak [FOTO + WIDEO]

Buty Kazar w pokazie kolekcji

Buty Kazar w pokazie kolekcji "Flammarion" Agnieszki Maciejak (fot. AKPA)

Buty Kazar w pokazie kolekcji Agnieszki Maciejak

Agnieszka Maciejak zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję ubrań „Flammarion”. Nawiązująca do kolorystyki zmieniającego się nieba, przechodzącego przez różne kolory w zależności od pory dnia i nocy, była czystą pochwałą kobiecości: zmysłowej, kipiącej feerią barw.

Agnieszka Maciejak to fanka czerni, ale tym razem zaproponowała kreacje w przepięknych odcieniach niebieskiego i granatu, namiętnych czerwieni i romantycznego różu, a także wyjątkowych zieleni. Aby pozwolić wybrzmieć tak wyrazistej dawce koloru, do strojów dopasowano stonowane kolorystycznie obuwie marki Kazar.

Projektantka zdecydowała się na ultrakobiece modele z linii Kazar. Na wybiegu królowały delikatne sandałki: srebrne z paseczków, a także białe i czarne zmysłowo wiązane wokół kostki. Nie zabrakło także klasycznych rozwiązań: niektóre modelki wystąpiły w czarnych szpilkach, skórzanych bądź zamszowych. Pojawiły się także nawiązania do stylu retro: solidne koturny w stylu lat 70. dopełniały seksowne kreacje.

To jest dla mnie wyznacznik kobiecości: ta krucha kosteczka, stopa, która jest ubrana w delikatne paseczki sandałków. To jest dla mnie pełnia kobiecości – stwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post Agnieszka Maciejak.

Zobaczcie wszystkie modele butów Kazar, które wystąpiły w pokazie kolekcji „Flammarion” Agnieszki Maciejak.

Zobacz: Kolekcja „Flammarion” Agnieszki Maciejak. Zobacz wszystkie kreacje [FOTO + WIDEO]

Rzut oka na ? #buty ? #Kazar @kazar z pokazu #AgnieszkaMaciejak @agnieszkamaciejak #Flammarion #backstage #instafashion #instashoes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Finał pokazu kolekcji #Flammarion #AgnieszkaMaciejak @agnieszkamaciejak ???

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×