Przyjaciółki, odc. 74: Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu

Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska),

Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska),

Co wydarzy się w ostatnim (74) odcinku ”Przyjaciółek”?

W 74 odcinku Przyjaciółek Julka (Nicole Bogdanowicz) odwiedzi Sonię (Wiktoria Gąsiewska) w szpitalu. Nastolatka odzyskała już przytomność, ale nadal jest bardzo słaba. Leszek (Przemysław Sadowski) wykorzystuje chwilę i w szczerej rozmowie z Anką (Magdalena Stużyńska) zapewnia, że nie obwinia jej za to, co się stało. Niedługo później do Strzeleckiej dociera Maciek (Krzysztof Wach). Młody kochanek Anki podejrzewa, że ona i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów są razem.

Przeczytaj: Robert prosi Ingę o rękę

W ostatnim odcinku 'Przyjaciółek”6 Michał (Marcin Rogacewicz) szykuje się do wyjazdu za granicę, ale wcześniej pokazuje Patrycji (Joanna Liszowska) nowe mieszkanie, które dla nich kupił. Kochan jest wściekła, bo to kolejna ważna sprawa, którą mąż załatwił za jej plecami…

W 12 odcinku ”Przyjaciółek”6 Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zacznie się dziwnie zachowywać, a Inga (Małgorzata Socha) zasugeruje koleżance, by zrobiła test ciążowy. Wynik będzie pozytywny! Rozwenc spodziewa się dziecka!

Przeczytaj: Radosna nowina w ostatnim odcinku ”Przyjaciółek”! Dorota jest w ciąży!

Po zaskakującym spotkaniu z Dorotą Inga szykuje się na kolejną randkę z Robertem (Krzysztof Wieszczek). To ma być kolejny normalny wieczór i nic nie zapowiada romantycznych oświadczyn. Gdy w trakcie kolacji mężczyzna wyjmuje pierścionek zaręczynowy, Gruszewska wpada w szał i wybiega z lokalu.

W ostatnim odcinku ”Przyjaciółek”6 Zuzę (Anita Sokołowska) czeka prawdziwy dramat. Markiewicz w końcu uda się umówić na kawę z Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Mężczyzna jednak nie dotrze na miejsce, a sprzed kawiarni zabierze go karetka. Zuza będzie widziała jak jej ukochany umiera? W ”Przyjaciółkach” Jerzy chyba zataił przed partnerką bardzo ważne informacje o swoim stanie zdrowia.

Przyjaciółki” OSTATNI odcinek 74 już w czwartek 26.10.2015 o godzinie 21:05 na antenie Polsatu

Przyjaciółki 6. Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokłowska)

Fotografia: screen z Facebook.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×