SerialeSzalenie romantyczny finał serialu "Przyjaciółki"! Już wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Szalenie romantyczny finał serialu "Przyjaciółki"! Już wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Przyjaciółki, ostatni odcinek, 11 sezon
Przyjaciółki, ostatni odcinek, 11 sezon
Aneta Błaszczak

16.05.2018 21:30, aktual.: 16.05.2018 21:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

17 maja Polsat pokaż ostatni odcinek 11 sezonu serialu Przyjaciółki. Już wiemy, jakie niespodzianki producenci przygotowali dla widzów. Sprawdziliśmy, co wydarzy się w ostatnim odcinku przed wakacjami.

Inga (Małgorzata Socha) po przeniesieniu do innego działu zostaje przygnieciona nowymi obowiązkami, musi także stawić czoła trudnej we współpracy szefowej. Inga cieszy się jednak, że nie pracuje już z Żółkowskim (Kamil Maćkowiak), choć ciągle na niego wpada. W końcu mężczyzna wyznaje, że się w niej zakochał. Jakby tego było mało, do mieszkania Ingi z niezapowiadaną wizytą przyjdą Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek). Obaj oznajmią jej, że wciąż ją kochają!

Zuza (Anita Sokołowska) wyzna matce, że tęskni za Jankiem. Ze łzami w oczach będzie mówić o ukochanym, który odszedł od niej, gdy dowiedział się, że Grześ (Henryk Marek Kalita) nie jest jego synem. Zakochana w mężczyźnie Zuza odwiedzi jego biuro i na biurku zostawi prezent – pudełko z obrączkami i karteczką, na której napisze:

Kocham Cię, Zuza.

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) liczy, że uda się jej odzyskać matkę, dlatego po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką (Ewa Telega). Umawiają się, ale nagła wizyta rodziny Weroniki staje im na przeszkodzie. Uzależniona od alkoholu Anka, której udało się pokonać nałóg, jest w rozsypce i upija się na przyjęciu zaręczynowym Marii (Ewa Kasprzyk). Wika wyznaje Indze, że zrobiła coś strasznego…

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) podjęła decyzję o zmianie swojego życia. Nadal jednak ukrywa przed wszystkimi swoją kiepską sytuację finansową.

Patrycja (Joanna Liszowska) za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora (Paweł Deląg) z powrotem do domu, bo przed nimi rozprawa adopcyjna.

Kuba (Wojciech Mecwaldowski) nadal chce odroczyć rozwód z Agnieszką (Joanna Orleańska). Wika nie wytrzymuje kolejnej zmiany terminu i robi Kubie awanturę.

  • Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6
  • Przyjaciółki, obsada
  • Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 9
  • Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6
  • Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6
  • Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 5
  • Przyjaciółki
  • Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10
  • Przyjaciółki, sezon 11, odcinek 10
  • Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 9
[1/10] Przyjaciółki 11 sezon, odcinek 6
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także