Na dobre i na złe, odc. 631: Nowy lekarz w Leśnej Górze, ważny konfres medyczny i skomplikowana operacja

Na dobre i na złe odcinek 631

Co się wydarzy w 631 odcinku „Na dobre i na złe”?

Już  w środę 30.03.2016 na antenie TVP2 pojawi się 631 odcinek „Na dobre i na złe”, a w nim…

Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i Tretter (Piotr Garlicki) wybiorą się na kongres medyczny, a jednym z prowadzących spotkanie będzie Artur Bart (Piotr Głowacki). Bart jest światowej sławy neurochirurgiem, i dawnym kochankiem Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało). Na prośbę Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) Artur przeprowadzi skomplikowaną operację mózgu na młodym mężczyźnie. Pacjentem jest młody mężczyzna, Michał, któremu stalowy pręt przebił czaszkę. Ranny miał wypadek, gdy jechał do Leśnej Góry, do swojej ciężarnej żony.

Zobacz: Artur Bart kontra Wiktoria Consalida

W 631 odcinku Burska nie będzie miała powodów do radości. Lekarka będzie ukrywać przed pracownikami szpitala swój romans z neurochirurgiem i swoją ciążę. W dodatku Julka dowie się, że odziedziczyła po ojcu gen odpowiedzialny za Alzheimera.

Wiktoria Consalita też pożałuje, że ściągnęła Artura do szpitala. Lekarz okaże się furiatem i męskim szowinistą. Wiki przekona się o tym na własnej skórze po tym, jak Bart uzna, że kobiety nie powinny wykonywać zawodu chirurga!

”Na dobre i na złe” odcinek 631  już w środę 30.03.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Na dobre i na złe odcinek 631, Artur Bart (Piotr Głowacki), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)

Na dobre i na złe odcinek 631, Artur Bart (Piotr Głowacki), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×