Szukaj

M jak miłość, odc. 1198: Artur walczy o Izę. Chodakowski odda kuratorkę bez walki?

M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)

M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)

Co wydarzy się w 1198 odcinku ”M jak miłość”?

W ”M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) spędziła noc z Marcinem (Mikołaj Roznerski), ale on zacznie jej unikać. W 1198 odcinku ”M jak miłość” Chodakowski poczuje się tak, jakby zdradził Kasię (Agnieszka Sienkiewicz).

Dziewczyna jednak nie odpuści i odwiedzi chłopaka. W dodatku oszuka go, że jej mieszkanie zostało zalane i nie ma gdzie mieszkać. Ojciec Szymka (Stanisław Szczypiński) zaproponuje kuratorce, żeby się do niego przeniosła, ale jeszcze tego samego dnia w jego mieszkaniu zjawi się Artur (Tomasz Ciachorowski). Były chłopak Izy postanowi ją odzyskać!

Zobacz: Tomek i jego dwie ciężarne kochanki, którą wybierze Chodakowski?

-Artur odkrył, że mu na prawdę na Izie zależy. Dla niej rzuca pracę w Londynie i wraca do Polski. Artur postanawia walczyć. Artur długo traktuje Marcina jako rywala, ale potem zaczyna go traktować jak sojusznika. Prosi go, by ustąpił mu pola – powiedział Tomasz Ciachorowski w najnowszych kulisach serialu ”M jak miłość”.

Chodakowski początkowo zejdzie Arturowi z drogi. W 1199 odcinku ”M jak miłość” Marcin powie kuratorce, że wcale jej nie kocha, w przeciwieństwie do jej byłego partnera, który postanowił o nią walczyć. To jednak nie potrwa długo. Chodakowski pożałuje swojej decyzji i zacznie walczyć o dziewczynę. Nie będzie już za późno?

-Dla Marcina Artur staje się uciążliwy, ale po prostu zakochuje się w Izie, więc Artur staje się mniej ważny – mówi Mikołaj Roznerski w kulisach.

”M jak miłość” odcinek 1198 już w poniedziałek 8.02.2016 o godzinie 20:40 na antenie TVP2

M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

 


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×