Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

M jak Miłość: Wielki powrót ukochanej bohaterki! Nie widzieliśmy jej od czterech lat!

M jak Miłość obsada aktorzy


Monika Krzywkowska wraca do „M jak Miłość”

Chociaż w ciągu ostatnich kilku miesięcy o M jak Miłość słyszeliśmy raczej w kontekście rozstań niż powrotów, produkcja serialu zaskoczyła fanów – dla odmiany – pozytywną informacją. Jak się okazuje, już niedługo na ekrany powróci jedna z najbardziej lubianych przez widzów postaci. Wcielającej się w nią aktorki nie widzieliśmy tam już od czterech lat! Chodzi oczywiście o Monikę Krzywkowską, która wygrała walkę z rakiem i coraz bardziej rozpędza się w pracy!

Dramat gwiazdy „Skazanych”. Pokonała raka, a teraz walczy z kolejnymi poważnymi problemami. „Boli i kalectwo się zaczyna? Szlag!”

Jak Monika zapatruje się na ten niezwykły powrót po latach? Jest wprost zachwycona:

To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków – wyznała w rozmowie z Faktem

Nie jest to jednak jedyna dobra informacja, którą aktorka ma do przekazania fanom. Jak wyjawiła w rozmowie z tabloidem, pojawi się też w innym popularnym serialu:

Wystąpię też w nowym sezonie „Drugiej szansy”. Gram dziennikarkę Elwirę, która pada ofiarą molestowania seksualnego w redakcji, w której pracuje Monika Borecka – zdradziła.

Wpadła w szał pracy i szybko się nie zatrzyma! Cieszycie się, że znów zobaczycie ją w serialu?

Wpadka w „M jak miłość”! Namiętna scena z Anną Muchą w roli głównej, a w tym czasie… Jak mogli tego nie zauważyć?!

Nie żyje wybitna postać związana z „M jak miłość”. Fani i twórcy serialu są załamami

Monika Krzywkowska pokonała raka: „Mam nadzieję, że tę gorszą część życia mam już za sobą”

Monika Krzywkowska wygrała z rakiem skóry! Jak go rozpoznać? Jak się przed nim ustrzec? Poznaj dziesięć zasad ochrony przed nowotworami skóry

 

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 15


Gość | 14 lutego 2018, 15:35

Najpierw grala psycholozke, potem szefowa Budzynskiego. Tym razem moze bedzie odnaleziona po latach siostra Ali 😉


Gość | 14 lutego 2018, 14:07

Ż tego co pamiętam to grała panią psycholog na samym początku emki. Pomagała Jackowi wyjść z nałogu hazardu.


Gość | 14 lutego 2018, 13:49

Grała w M jak miłość dawno temu. Raczej chodzi o Pierwszą miłość.


Gość | 14 lutego 2018, 13:44

Drogie Panie,
Pani Monika grała w M jak miłość kuzynkę Wernera i była szefową Budzynskiego. Był to chyba czas jak Budzyński był zawieszony po aferze z Łukaszem…


Gość | 14 lutego 2018, 13:42

Ale nowina


Gość | 14 lutego 2018, 13:40

Ja oglądam ten film od samego początku i ta aktorka nie grała żadnej roli nie wiem jaki jest sens oszukiwać ludzi. którzy go ogladaja


Elwira Szczepańska | 14 lutego 2018, 13:37

Oczywiście, że grała. Jolę Kaczmarek.


G | 14 lutego 2018, 13:20

Bzdura .Ona tam nie grała.


Gość | 14 lutego 2018, 13:13

No tez jakos jej noe kojarze w m jak milosc jako kto sie wcielila w mcm


Gość | 14 lutego 2018, 12:57

Niegrala w emce


Gość | 14 lutego 2018, 12:44

P.Monika nie grała w M jak Miłość !


Gość | 14 lutego 2018, 12:17

Ona nie grała w M.Czy ktoś pamięta?


Gość | 14 lutego 2018, 12:10

OglądaMonika każdy odcinek em kilka i jakoś nie mogę skojarzyć tej postaci ,nie piszcie takich głupot .Jak aktorka wraca do serialu to wraca i już.


eska | 14 lutego 2018, 11:56

Taka ulubiona postać z serialu, że w ogóle nie wiem, o kogo chodzi. Nie pamiętam takiej postaci. Przepraszam za sarkazm, ale irytują mnie niektóre wątki – są tak naciągane, wydumane, ze nie da sie tego ogladac bez negatywnych emocji, jak chociażby porwanie Szymka. Marcin, rozsądny i odpowiedzialny , wiedząc, że Ania Jest poszukiwana przez gangsterów, zostawia dziecko pod jej opieką. Brak tu jakiegokolwiek prawdopodobieństwa psychologicznego. Tylko ojciec-idiota mógłby tak postąpić, a Marcin wszak idiota nie jest. A ta sprawa ciągle nie ujawnionej Marcinowi tajemnicy o ciaźy i dziecku Izy. Ileż mozna to ciągnąć! Z wydumanymi przeszkodami ciągle stającymi na drodze. Przecież mogliby stworzyć szczesliwa rodzinę a życie codzienne niesie tyle problemów, ze bez uciekania się do naciaganych wątków kryminalnych można napisać mądry i ciekawy scenariusz. Albo wątek Marii i Artura – chciałoby się tą Marią potrząsnąć – korzysta z dobroci i miłości Artura, sama nic w zamian nie dając. Snuje się po serialu taka ” rozlazła” (zaznaczam, że wszystkie moje opinie dotyczą postaci, a nie aktorów) . Albo… itp. Możnaby dużo pisać. I na koniec złośliwość- przyznaję że skrucha: ogromnie się cieszę, że zniknęła z serialu stekajaca i wzdychajaca Marta – czyżby grająca ją aktorka nie znała innych środków wyrazu?


Gość | 14 lutego 2018, 11:19

Fajnie tylko nie bardzo pamiętam w jaką postać wcieliła się ta Pani.
Super ze udało się wrócić do zdrówka!


Dodaj komentarz
×