Gwiazda „Rancza” dołączyła do obsady „M jak miłość”! Świetne posunięcie producentów!

M jak miłość, Dorota Chotecka

M jak miłość, Dorota Chotecka

Kogo gra Dorota Chotecka w M jak miłość?

Na planie zdjęciowym M jak miłość wciąż pojawiają się nowe postacie, w które wcielają się znani i lubiani aktorzy. Jak informuje Super Express, do obsady dołączyła kolejna aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z polskich produkcji. Mowa o Dorocie Choteckiej, która na szklanym ekranie grała w serialach takich jak m.in. Miodowe lata oraz Ranczo.

Aktorka podobno już pojawiła się na planie zdjęciowym, wiadomo też w jaką postać się wcieli. Okazuje się, że przed Chotecką, która przez lata odgrywała raczej spokojne role, spore wyzwanie. Jej bohaterka będzie bowiem ofiarą przemocy domowej. Wcieli się w żonę Krzysztofa Banacha i matkę Lilki – nowej sympatii Mateusza Mostowiaka:

Jej mąż, który będzie kandydował na sołtysa wsi, okaże się damskim bokserem – przyznała w Super Expressie  osoba związana z TVP.

Na ten moment nie wiadomo na jak długo Chotecka dołączy do obsady M jak miłość. Wszystko zależy od tego, jak jej rola zostanie przyjęta przez widzów. Pewne jest jednak, że pierwsze odcinki z jej udziałem zostaną wyemitowane wiosną 2019 roku.

Będziecie oglądać?

Kim jest Dorota Chotecka?

Dorota Chotecka to aktorka, która z zawodem związana jest od wielu lat. Ukończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Zadebiutowała w filmie Pożegnanie z Marią. W kolejnych latach wystąpiła w produkcjach takich jak m.in. Awantura o Basię, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Dzień świra czy Szczęśliwego Nowego Jorku.

Ogólnopolską popularność zyskała pod koniec lat 90., kiedy przez wiele lat była kojarzona z żywiołową Danutą Norek w serialu komediowym Miodowe lata. Później stała się Krystyną Więcławską mieszkającą w serialowych Wilkowyjach z Rancza.

Gwiazdy na Wielkim Teście o Jasnej Górze: Maja Bohosiewicz, Anna Popek, Izabela Trojanowska

Gwiazdy na premierze spektaklu „Skok w bok”: Dorota Chotecka, Michalina Sosna, Paulina Holtz, Marta Chodorowska, Michał Malinowski,

Gwiazda siatkówki w serialu „Niania w wielkim mieście”! Wiemy kogo zagra


Dorota Chotecka - Róże Gali 2017

Dorota Chotecka - Róże Gali 2017

Radosław Pazura i Dorota Chotecka - Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

Radosław Pazura i Dorota Chotecka - Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

Dorota Chotecka - Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

Dorota Chotecka - Wielki Testy Wiedzy o Jasnej Górze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×