Szukaj

Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak znowu razem w serialu!

Artur Żmiejewski i Małgorzata Foremniak wracają do Na dobre i na złe

Artur Żmiejewski i Małgorzata Foremniak wracają do Na dobre i na złe

Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak zagrają razem w serialu

Tego duetu nie widzieliśmy razem od bardzo dawna. Na szczęście marzenia czasem się spełniają, a fani Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego pieją z zachwytu – aktorski duet znów wystąpi razem na srebrnym ekranie! Jak się okazuje, Artur na stałe dołączy do obsady hitowego W rytmie serca i nieźle namiesza w życiu granej przez Foremniak Olgi! W produkcji Polsatu Żmijewski pokaże swoją mroczną stronę.

Zobacz: “W Rytmie Serca”: nowa gwiazda w obsadzie! To będzie głośny debiut!

Jak doskonale pamiętają fani aktorskiego duetu, Małgorzata i Artur wspólnie zaczynali pracę na planie Na dobre i na złe. Choć z serialem rozstali się na dobre ponad 6 lat temu, to właśnie wokół ich postaci, od pierwszego sezonu show, budowano cały scenariusz. Fani pokochali ten niezwykle dynamiczny duet, nic więc dziwnego, że w internecie aż huczy. W rytmie serca na nowo połączy aktorów na planie i szybko uwikła ich w bardzo skomplikowaną sytuację – nie będzie romantycznego pojednania, będą za to demony przeszłości ścigające Olgę.

Wygląda na to, że uczucie między bohaterką Małgorzaty, a jej byłym ukochanym, w którego wcieli się Artur, nie wygasło ostatecznie. To, jak można sobie wyobrazić, nie zwiastuje niczego dobrego. Ktoś poczuje się zagrożony, a dawne sekrety wyjdą na jaw.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Gwiazdy na gali Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018: Cleo, Karolina Szostak, Małgorzata Foremniak, Weronika Książkiewicz

Zobacz: Czwarty juror w “Mam talent”! Już w finale zobaczymy powiększony skład! Do Chylińskiej, Foremniak i Egurroli dołączy…

Zobacz: Paweł Deląg ma już dość rozłąki z seksowną Małgorzatą Foremniak!? Wreszcie podjął decyzję życia!


Artur Żmijewski zagra w

Artur Żmijewski zagra w " W rytmie serca"

Artur Żmijewski zagra w

Artur Żmijewski zagra w " W rytmie serca"

Małgorzata Foremniak - casting do Mam Talent 2017

Małgorzata Foremniak - casting do Mam Talent 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×