Katarzyna Dąbrowska udzieliła ostatnio wywiadu dla tvp.pl, w którym zdradziła, że nie tylko może wróci do Adama, ale prawdopodobnie urodzi mu dziecko!
Ciąża doktor Condalidy będzie sporym wydarzeniem w kolejnych odcinkach serialu. Zanim jednak będzie mogła pochwalić się błogosławionym stanem, dojdzie do pojednania z Krajewskim. Z informacji Super seriali dowiadujemy się, że Wiktoria pod wpływem silnych przeżyć wpadnie Adamowi w ramiona.
Warto przypomnieć, że Wiktoria starała się o dziecko już w 683 odcinku Na dobre i na złe. Bohaterka Katarzyny Dąbrowskiej zrobiła test ciążowy, którzy miał negatywny wynik. Wówczas okazało się, że niepokojące "ciążowe" objawy były zwykłym zatruciem pokarmowym.
Ciąża w Na dobre i na złe to dopiero numer! Czekamy.