Jastrząb SerialeMałgorzata Foremniak pierwszy raz zabrała głos w spawie swojego powrotu do "Na dobre i na złe"

Małgorzata Foremniak pierwszy raz zabrała głos w spawie swojego powrotu do "Na dobre i na złe"

Małgorzata Foremniak, fot: AKPA
Małgorzata Foremniak, fot: AKPA
Magda Guss-Gasińska
03.03.2016 18:48

Małgorzata Foremniak wróci do serialu "Na dobre i na złe"? Aktorka odeszła z produkcji ponad 4. lata temu, bo jej bohaterka - Zosia Burska - wyjechała z Kubą (Artur Żmijewski) do Niemiec. Fani "Na dobre i na złe" tęsknią za uroczą panią doktor, a teraz pojawiło się światełko w tunelu...

Do Leśnej Góry wróciła przecież Julka (Aleksandra Hamkało). Adoptowana córka Burskich podjęła pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" rodzice sprawdzą jak sobie radzi?

Powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego - na to czekają miłośnicy serialu TVP2! Ale czy to w ogóle wchodzi w grę? Aktorka pierwszy raz zabrała głos w tej sprawie i  jak się okazuje, nie dostała nawet takiej propozycji.

 Droga jest zawsze, drzwi muszą być zawsze otwarte. Trudno mi o tym mówić, bo tego tematu nie podejmowałam. Ale, kto wie, doktor Zosia gdzieś tam w przestrzeni kosmicznej zawsze jest i można do niej zadzwonić - powiedziała Małgorzata Foremniak w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.
Artur Żmiejewski i Małgorzata Foremniak wracają do Na dobre i na złe
Artur Żmiejewski i Małgorzata Foremniak wracają do Na dobre i na złe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także