Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i...

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!
Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji
Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała...

Dziś czwartek, 19.07.2018

Cukierkowa Zosia Ślotała ze swoim przystojnym ukochanym wspiera nowootwarte Healthy Center Anny Lewandowskiej! Wyglądają razem jak Barbie z demonem ciemności!

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na otwarciu centrum medycznego Anny LewandowskiejZosia Ślotała z Kamilem Haidarem na otwarciu Haelthy Center by Anna Lewandowska

Anna Lewandowska od 2010 roku wraz z Robertem mieszka w Niemczech. Jednak oczywiście bywa w Polsce, a teraz ma powód aby bywać częściej. Właśnie w Warszawie trenerka otworzyła swój nowy biznes Healthy Center by Ann.

To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie możesz osiągać obrane przez siebie cele pod okiem najlepszych specjalistów Healthy Team w zakresie dietetyki, treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej – napisała na swojej stronie hpba.pl.

Warszawski biznes Anny Lewandowskiej wspierają jej znane koleżanki z show-biznesu. Wśród nich na otwarciu klubu pojawiła się Zosia Ślotała z partnerem Kamilem Haidarem. Para celebrytów natychmiast rzucała się w oczy paparazzi za sprawą swojej wyrazistej stylizacji. Zosia poczuła już wiosnę, zatem wskoczyła w cukierkowy różowy płaszczyk, do którego dobrała czerwone mokasyny oraz czerwoną torebkę. Z kolei jej ukochany, który na co dzień gra w rockowym zespole, pozostał wierny swojemu ulubionemu, czarnemu kolorowi.

Przy takim ogromnym wsparciu przyjaciół biznes Anny Lewandowskiej z pewnością będzie kwitł 🙂

Jaką przyszłość zaplanowano dla Klary Lewandowskiej? Dumna mama wyznała wszystko jak na spowiedzi!

Anna Lewandowska nadal czuje się jakby była w Paryżu! Do „Dzień Dobry TVN” ubrała się jak na Fashion Week!

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina KrupińskaCzy podobają Ci się stylizacje Zosi Ślotały?

Komentarzy: 6


Gość | 10 marca 2018, 00:58

Ale ona jest potężna 😮


Gość | 8 marca 2018, 13:35

ale się spasł


Słowik | 6 marca 2018, 17:54

On niechlujnie ubrany. Ona te ciuchy chyba od babci w szafy wyciągnęła. PORAŻKA


Klamer | 6 marca 2018, 14:52

Zośce przyda się odwiedzanie biznessu Anki, bo jakoś obóz nie pomógł jej za bardzo. Nadal za dużo widać, że waży, a jej ukochany to już w ogóle. Niech iqgreen zacznie brać to szybko się jej metabolizm przyspieszy i będzie chudła szybciej. I mogli się ubrac jakoś spójnie, bo strasznie razem wyglądali.


Gość | 6 marca 2018, 10:17

Piekna para? On jest obrzydliwy, w tych kudlach. Typ niedomytego. Straszne ma te wlosy. Ona sliczna, on okropny


Gość | 6 marca 2018, 08:44

Wcześniej w nagłówku napisane było, że jest ze swoim arabskim chłopakiem, a teraz uckochanym…


Dodaj komentarz
×