Syn Marty Kaczyńskiej już chodzi! Paparazzi uwiecznili pierwsze kroki chłopca na zdjęciach

Marta Kaczyńska syn

Marta Kaczyńska z synem na spacerze. Stanisław Lech stawia pierwsze kroki, co na zdjęciach uwiecznili paparazzi. Zobaczcie, jakie postępy w ciągu roku poczyniło najmłodsze dziecko córki Lecha i Marii Kaczyńskich.

Marta Kaczyńska nieustannie jest na celowniku paparazzi. Ostatnio została przyłapana podczas jesiennego spaceru ze swoim rocznym synkiem Stanisławem Lechem. Zdjęcia powstałe z tego wydarzenia wywołały w sieci sporo szumu, a wszystko za sprawą imponujących umiejętności chłopca.

Syn Marty Kaczyńskiej już chodzi. Zdjęcia ze spaceru

We wrześniu 2018 roku Marta Kaczyńska urodziła swoje trzecie dziecko. Ciąża i poród felietonistki poczytnego tygodnika były jednym z najczęściej komentowanych tematów końcówki minionego roku. Wszystko za sprawą błędnych informacji, jakie trafiły do mediów. Najpierw twierdzono, że Kaczyńska urodziła kolejną córkę, a potem – gdy już okazało się, że na świat przyszedł syn – sugerowano, że dziecko otrzymało imię Aleksander, co zdementowała sama Marta.

Choć 39-latka dba o prywatność swojego syna, to na najnowszych zdjęciach paparazzi możemy zobaczyć, jak chłopiec pięknie się rozwija. Tym razem do sieci trafiły zdjęcia zrobione podczas jesiennego spaceru w jednym z trójmiejskich parków. Sympatycy córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej nie kryli swojej ekscytacji. Powód? Stanisław Lech zaczął stawiać pierwsze samodzielny kroki! I to w stylowym ubranku.

Zobacz: Marta Kaczyńska zabrała swoje córki na luksusowe wakacje do Chorwacji! Są pierwsze szałowe zdjęcia z ich wyprawy!

Syn Marty Kaczyńskiej stawia pierwsze kroki

Syn Marty Kaczyńskiej stawia pierwsze kroki

Jaką matką jest Marta Kaczyńska?

Marta na zdjęciach wygląda na dumną z tego, jak szybko rozwija się malec. Tym razem wyjątkowo nie przejęła się obecnością paparazzi, którzy czaili się między drzewami. Kaczyńska starała się udawać, że „wcale ich tam nie ma”, i całą swoją uwagę skupiała na synku, którego asekurowała przed ewentualnym upadkiem, gdy ten dumnie kroczył.

Marta to matka na medal. Z pewnością mały Staś dostarcza jej mnóstwo powodów do dumy, podobnie jak jej córki – Martynka, która odnosi sukcesy na zawodach jeździeckich, oraz uchodząca za wzorową uczennicę, aktywna użytkowniczka Instagrama, Ewa.

Zobacz: Marta Kaczyńska żyje jak pączek w maśle! Wyszły na jaw ciekawe informacje o jej działalności zawodowej! Na czym zarabia?


Marta Kaczyńska z synem Stanisławem

Marta Kaczyńska z synem Stanisławem

Syn Marty Kaczyńskiej stawia pierwsze kroki

Syn Marty Kaczyńskiej stawia pierwsze kroki

Marta Kaczyńska na spacerze z synem

Marta Kaczyńska na spacerze z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×