Sandra Kubicka i Baron debiutują na salonach. Razem pojawili się na finale „TzG”. Paparazzi mieli co fotografować

Sandra Kubicka i Baron na finale TZG

Sandra Kubicka i Baron na finale TZG

Sandra Kubicka i Baron pierwszy raz pojawili się razem na salonach. W poniedziałkowy wieczór byli obecni na finale Tańca z Gwiazdami. Paparazzi zrobili im mnóstwo zdjęć.

Sandra Kubicka zdobyła popularność polskich fanów w momencie, gdy pojawiła się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Modelka wcześniej pracowała i żyła w USA, gdzie wyjechała jako mała dziewczynka. Dopiero gdy zdecydowała się zaprezentować w polskiej edycji uwielbianego przez widzów show, jej kariera w kraju rozkręciła się na dobre. Zyskała ogromne grono sympatyków i przez jakiś czas dzieliła swoją codzienność pomiędzy Miami, gdzie mieszkała z ówczesnym narzeczonym Kaio, a Warszawę gdzie miała coraz więcej ciekawych projektów. W końcu gdy odwołała ślub, a związek dobiegł końca, zdecydowała się spakować walizki i wróciła na stałe do kraju.

Tutaj nie tylko udało jej się odnaleźć własne miejsce w show-biznesie, ale też po czasie jej serce zabiło mocniej. Już od kilku tygodni pojawiały się plotki o tym, że jest zajęta. Ona sama chociaż mówiła, że jest zakochana, to długo nie zdradzała tożsamości swojej drugiej połówki.

Sandra Kubicka i Baron debiutują razem na salonach w finale TzG

Doniesienia o tym, że Sandra spotyka się z Baronem, okazały się prawdą. Zakochani zaledwie kilka dni temu zdecydowali się oficjalnie potwierdzić, że łączy ich prawdziwe uczucie. Modelka i muzyk jednocześnie wrzucili na swoje social media posty, w których wyznali sobie miłość. Pod nimi pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, którzy trzymają kciuki za ten związek.

Od tego momentu zakochani nie szczędzą już sobie miłosnych wyznań i chętnie publikują w social mediach kolejne relacje, w których możemy zobaczyć ich razem. W poniedziałkowy wieczór zadebiutowali też razem na salonach. Pojawili się na finale Tańca z Gwiazdami, a paparazzi uwiecznili wszystko na zdjęciach. Widać było, że znakomicie czują się w swoim towarzystwie, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. Chętnie też rozmawiali z fanami, którzy zgromadzili się pod studiem i czekali na wspólne zdjęcia i autografy. Później wsiedli razem do samochodu muzyka i odjechali.

Zdjęcia Sandry i Barona zobaczycie w naszej galerii.


Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ona tam pojechała ze swoim przyjacielem Harrym, a nie z Baronem. On ją odebrał po programie….. Oglądajcie i słuchajcie uważniej stories na insta. A jak patrzę na te zdjęcia to…. Taki w niej Baron zakochany, a drzwi od samochodu Sandrze otwiera koleś z produkcji TzG…..

  • Gość pisze:

    Wieniawa 2. Ten pajac nigdy nie dorośnie.

  • Gość pisze:

    Była Wienia, teraz jest Sandrunia, tak Baron, jesteś pod 40-stkę, a skutecznie odstraszasz piękne i dojrzałe kobiety w swoim wieku. Kiedy ty chłopie wreszcie dojrzejesz?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×