Michał Szpak szpanuje klatą przed studiem „Dzień Dobry TVN”! Spod tej koszulki widać wszystko!

Michał Szpak stylizacja Dzień Dobry TVN

Michał Szpak stylizacja Dzień Dobry TVN

Michał Szpak w Dzień Dobry TVN promuje Don’t Poison Your Heart

Michał Szpak aktywnie promuje swój ostatni singiel Don’t Poison Your Heart, z którym ponoć ma jechać na Eurowizję 2018. Gwiazdor, po długiej przerwie, odwiedził studio Dzień Dobry TVN. Nie gościł w nim bowiem przez cały czas trwania ósmej edycji The Voice of Poland.

Zanim Michał wystąpił na mini-scenie, odpowiedział na kilka pytań Magdy Mołek. Gospodyni weekendowego wydania zapytała Szpaka o to, kto jest dla niego większą gwiazdą – Ozzy Osbourne czy Freddie Mercury:

O nie, tutaj nie ma wyboru. Można to połączyć, ale nie wybierać pomiędzy. Ozzy jest bezkonkurencyjny na scenie, Freddiego nigdy nie widziałem, ale takie emocje jakie on przekazywał, nie przekazuje ich nikt.

Sporo problemów przysporzyło Michałowi również pytanie o włosy – woli proste czy kręcone?

Ja mam problem z wyborami. Uważam, że w kręconych być może bardziej jestem w stanie dopasować się do ludzi, którzy wolą młodsze osoby, a w prostych wyglądam dojrzalej.

Zatem łatwo można wywnioskować, że w ostatniej stylizacji Michał postanowił dodać sobie lat.

W trzyminutowej rozmowie Szpak zdradził także, że kocha Warszawę, woli rower od auta, a kolejną płytę wyda na przełomie kwietnia i maja. Na koniec wywiadu artysta pochwalił się swoim nowym projektem:

Na wakacje szykuje obozy, w których będę gwiazdą-nauczycielem dla osób do 20 roku życia.

Na miejscu nie zabrakło paparazzi, którzy zrobili Michałowi kilka zdjęć. Wokalista miał na sobie czarny komplet, na który składała się m.in. prześwitująca koszulka, spod której widać było jego umięśniony tors.

Internauci pokusili się o stwierdzenie, że Szpak w ostatniej, mrocznej stylizacji wyglądał jak „wylaszczony” Ozzy Osbourne.

Zgadzacie się z tym porównaniem?

TYLKO U NAS! Michał Szpak szykuje się na Eurowizję 2018? Mamy jego komentarz

Michał Szpak w krótkich włosach rozgrzał internet do czerwoności. Fanki kompletnie go nie poznały! “Myślałam, że to Nick Jonas”

Zachwyciła się Michałem Szpakiem, a teraz właśnie obwieściła światu o swoich zaręczynach! Przepiękna gwiazda “X-Factora” szykuje się do ślubu!


Michał Szpak w prześwitującej koszuli w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak w prześwitującej koszuli w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Michał Szpak w prześwitującej koszuli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×