Szukaj

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!

Melania Trump piersi, zdjęcia z synem

Melania Trump w zielonym sweterku

Ostatnie miesiące nie były łatwe ani dla Donalda Trumpa, ani tym bardziej dla jego żony Melanii, która musiała zmagać się z konsekwencjami niedyskrecji swojego męża. Skandal z porno gwiazdką Stormy Daniels odbił się mocno na kondycji rodziny prezydenckiej, ale podobno co nas nie zabije, to nas wzmocni – trudno jednak stwierdzić, jak wyjdzie na tym Trump, bo chodzą plotki, że Melania planuje rozwód.

Niemniej jednak, w oczach świata wciąż są rodziną, a paparazzi chodzą za nimi krok w krok. Tym razem przyłapali ich na lądowisku przed Białym Domem, gdy prezydent, Pierwsza Dama z rodzicami i syn prezydenckiej pary wysiadali z rządowego helikoptera. Prawdopodobnie wracali właśnie z wakacji, na które rzekomo miała wybrać się cała rodzina.

Melania jak zwykle nie zawiodła swoją stylizacją. W białych, obcisłych spodniach, wygodnych trampkach i soczyście zielonym sweterku prezentowała się znakomicie. Podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę i wyeksponowała kobiece krągłości za jednym zamachem. Rozpuszczone włosy i okulary przeciwsłoneczne dopełniły dzieła.

Czy Melania Trump powiększyła biust?

Szczególną uwagę przykuwały jej ponętne piersi, które sprawiały wrażenie jakby zaraz miały rozerwać stylowy sweterek. Nic dziwnego, że ten seksowny fakt odnotowało sporo serwisów internetowych w Ameryce.

Warto również zwrócić uwagę na jej syna. Barron nie jest już słodkim maluchem, wyrasta za to na przystojnego nastolatka. Choć na jego nieszczęście podobieństwa do Donalda nie sposób przeoczyć, to ma w sobie jednak więcej z matki. Bez wątpienia za parę lat będzie notorycznie łamał dziewczęce serca. Oby nie z takim rozmachem jak jego sławny tatuś 😉

Melania Trump chciała być piękna, a wkopała się, że aż boli. Śmiechom nie ma końca

Niewiarygodne! Melania Trump w sukience z przeceny! Tak taniej kreacji jeszcze na sobie nie miała!

Rewia mody w wykonaniu Melanii Trump trwa nadal! Zamieniła zmysłową sukienkę na oficjalny kostium i znowu jest HIT!

Melania Trump przyłapana przez paparazzi w środku nocy! Takiej jej jeszcze nie widzieliście


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×