Małgorzata Rozenek zadała szyku jesienną stylizacją, ale to buty przyciągnęły największą uwagę. Za takie klapki trzeba zapłacić krocie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek była dzisiaj gościem w programie Dzień Dobry TVN. Gwiazda promowała nowy sezon programu Projekt Lady, a przy okazji zadał szyku stylizacjom. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd stacji TVN. Odkąd po raz pierwszy pojawiła się na antenie, jako prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu, nie może narzekać na brak kolejnych propozycji. Z czasem zaczęła pojawiać się w najchętniej oglądanych formatach i do reszty podbiła serca fanów. Aktualnie pracuje na planie nowej edycji Projektu Lady, gdzie razem z mentorkami stara się pomóc młodym rozbrykanym kobietom w zmianie ich wizerunku i sposobu życia.

Małgosia ostatnio próbuje swoich sił również jako bizneswoman. Jakiś czas temu wystartowała z własną marką odzieżową, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientek.

My jako marka zaczynaliśmy bardzo spokojnie. Teraz mamy kolejny krok – sukienka, którą mam na sobie to jest również Mrs. Drama. Myślimy coraz częściej o tym, żeby przygotowywać rzeczy na różne okazje. Tak jak różne jest życie kobiety. Od wstawania rano, poprzez codzienne życie, wyzwania zawodowe, macierzyństwo, poprzez szczególne wieczory takie jak ten. I my jako Mrs. Drama chcemy towarzyszyć kobiecie na każdym etapie jej życia.

Małgorzata Rozenek przed studiem Dzień Dobry TVN

Małgosia Rozenek w związku z promocją najnowszego sezonu programu Projekt Lady pojawiła się dzisiaj w Dzień Dobru TVN. Gwiazda opowiedziała na antenie nieco więcej o młodych dziewczynach, które tym razem zgłosiły się do reality show. Zapewniła, że nie zabraknie emocji. Zapowiedziała, że pojawi się sporo kontrowersji, co na pewno zaintrygowało widzów.

Przed budynkiem śniadaniówki oczywiście czekali na nią paparazzi, dla których była to świetna okazja do kolejnych zdjęć. Gwiazda zadała szyku stylizacją. Zdecydowała się na dżinsy z prostą nogawką i dżinsową koszulę, do której dobrała ciepłą, szarą wełnianą kamizelkę. Na ramiona zarzuciła czarny długi płaszcz, ale to buty gwiazdy przyciągały największą uwagę. Czarne chodaki z drewnianą podeszwą wyściełane futerkiem to model pochodzący z domu mody Gucci. Trzeba przyznać, że nie jest to produkt dla każdego, ponieważ trzeba za nie zapłacić ponad 3 tys. złotych.

Gwiazda zadbała również o odpowiednie dodatki. Zabrała ze sobą małą czarną torebkę ze złotymi wykończeniami, oraz ciemne okulary. Jak wam się podoba w jesiennej stylizacji?

Zdjęcia zobaczycie  w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×