Wielką Galę Dobrego Stylu zdominował Maciej Orłoś z młodszą o dwie dekady partnerką! Śmiałym czułościom nie było końca. Ona nie mogła się od niego odkleić!

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś zabrał młodszą o 22 lata ukochaną na Wielką Galę Dobrego Stylu. Zakochani nie mogli oderwać od siebie wzroku, pozując fotoreporterom w pełnych czułości pozach.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska kilka miesięcy temu potwierdzili, że są parą. Dziennikarz do tej pory nie miał szczęścia w miłości i ma za sobą aż trzy nieudane małżeństwa. Wszystko wskazuje jednak na to, że były prowadzący Teleexpress w końcu znalazł prawdziwą miłość i szczęście u boku młodszej o 22 lata partnerki.

Znaczna różnica wieku między zakochanymi wywołała wśród fanów dziennikarza kontrowersje, a ich uczucie jest szeroko komentowane w mediach. Część internautów zarzuca Koziejowskiej, że związała się z dużo starszym partnerem ze względu na kwestie finansowe.

Para zdaje się jednak nie przejmować krytyką, coraz częściej pokazując się wspólnie na różnych eventach. 7 maja pojawili się oficjalnie razem na premierze spektaklu Mąż i żona, chętnie pozując fotoreporterom. Na twarzach prezenterki telewizyjnej i dziennikarza malowały się szerokie uśmiechy, a w ich spojrzeniach na pierwszy rzut oka dało się zauważyć szczęście.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska – czułości na salonach

Dziennikarz postanowił ponownie pochwalić się ukochaną, zabierając ją na XIII Wielką Galę Dobrego Stylu, odbywającą się 23 czerwca w Ożarowie Mazowieckim. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych i lubianych wydarzeń artystycznych i biznesowych w okolicy, podczas którego spotkają się niezwykłe osobowości ze świata estrady, kultury, nauki i biznesu.

Oboje prezentowali się bardzo elegancko. Koziejowska miała na sobie długą, białą sukienkę i modne sandałki, natomiast jej ukochany wybrał na tę okazję klasyczny, granatowy garnitur oraz ciemne okulary.

Para nie szczędziła sobie czułości, pozując fotoreporterom. Orłoś czule obejmował swoją młodszą partnerkę, patrząc jej głęboko w oczy, a Koziejowska nie posiadała się z radości – wręcz nie mogła odkleić rąk od swojego adonisa.

Zakochani bez skrępowania przytulali się i kierowali w swoją stronę czułe gesty, a przechadzając się wspólnie po kostce brukowej, mocno trzymali się za ręce. Wygląda na to, że ich miłość kwitnie.


Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×