Bajkowy ślub w rodzinie królewskiej! Suknia panny młodej robi ogromne wrażenie! Wśród gości byli królowa Elżbieta II i książę Harry!

Śluby w brytyjskiej rodzinie królewskiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. 18 maja miała miejsce kolejna królewska uroczystość, tym razem przed ołtarzem stanęła 50. w kolejce do tronu Lady Gabriella Windsor. Jej suknia ślubna powala na kolana!


18 maja wczesnym popołudniem odbył się widowiskowy ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Na bajkowej uroczystości pojawiła się prawdziwa księżniczka, lady Gabriella Windsor, która jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu. Szanse na objęcie przez nią tronu są niewielkie, ale mimo to dzisiaj to ona jest na czołówkach brytyjskich tabloidów. Wszystko za sprawą bajkowego ślubu. Wybrankiem jej serca jest przystojny Thomas Kingston. Para pobrała się z wielkim rozmachem w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, czyli w tym samym miejscu, w którym dokładnie rok temu miłość przyrzekali sobie książę Harry i Meghan Markle. Na ślubie nie zabrakło królowej Elżbiety II, która mimo swojego zacnego wieku wykazuje się zjawiskową formą, był także przystojny książę Harry, który na chwilę wyrwał się z domowych pieleszy od żony i synka.

Harry niebawem zobaczy się jednak z Meghan, bowiem panna młoda zorganizowała swoje wesele w Frogmore Cottage, czyli w miejscu, w którym mieszkają obecnie książę i księżna Sussexu ze swoim synkiem Archim. Kto wie, może i Meghan wpadnie na chwilkę na przyjęcie?

38-letnia lady Gabriella Windsor na swoim ślubie wyglądała na szczęśliwą, miała na sobie widowiskową, klasyczną suknię z koronkową górą oraz długim królewskim trenem. Panna młoda raczej nie jest osobą medialną. Kobieta unika publicznych wystąpień. Z zawodu jest dziennikarką show-biznesową, jakiś czas temu Gabriella pracowała nawet w poczytnym magazynie Hello, dla którego przeprowadzała wywiady ze znanymi gwiazdami.

Aktualnie lady Gabriella Windsor awansowała na stanowisko dyrektora w firmie Branding Latin America. Jej ojcem jest wnuk króla Jerzego V i stryjeczny brat królowej Elżbiety II – Michał z Kentu. Na ceremonii ślubnej w kaplicy pojawiła się również siostra księżnej KatePippa Middleton, co mogło wywołać mały skandal. Przystojny pan młody, Thomas Kingston, był bowiem kiedyś jej chłopakiem.

Zobaczcie jak wyglądała panna młoda.

Zobacz: Wyciekły zaskakujące informacje na temat miejsca narodzin synka Meghan Markle! Media podały gdzie dokładnie urodził się hrabia Archie Harrison!

Zobacz: Meghan Markle doprowadziła księżną Kate do łez! Zachowała się bardzo brzydko. “Harry zadzwonił z przeprosinami”

Zobacz: Meghan Markle zdecydowała się na publiczne karmienie piersią! Na Wyspach wrze jak nigdy!


Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×