Szukaj

Książę William i księżna Kate z dziećmi na meczu. Urocze zdjęcia podbijają sieć

Księżna Kate i książę William pojawili się w sobotę wśród publiczności oglądającej mecz Norwich City vs. Aston Villa. Towarzyszyły im najstarsze dzieci: George i Charlotte. Jak się zaprezentowali? 

Księżna Kate z dziećmi na meczu

Książę William nigdy nie ukrywał, że jest sympatykiem piłki nożnej. Na co dzień jest prezesem Związku Piłki Nożnej, a więc tematy związane z tym sportem nie powinny być dla niego obce. Dodatkowo wraz z żoną, księżną Kate, w sierpniu rozpoczęli kampanię Heads Up. Inicjatywa ta ma na celu zachęcenie fanów futbolu do mówienia o swoim zdrowiu psychicznym.

Zobacz: Księżna Kate zdradziła sekret Charlotte i zawstydziła księcia Williama. To dopiero diss

Książę William z rodziną na meczu

Wygląda na to, że pasję do piłki nożnej książę chce zaszczepić w swoich dzieciach. Właśnie dlatego w sobotę wraz z księżną Kate, Charlotte i George’em wybrali się na mecz Norwich City z Aston Villi. William szczególnie mocno trzymał kciuki za drugi z zespołów. Nie jest tajemnicą, że popiera go od wielu lat.

Zobacz: Księżna Kate i książę William mają zadziwiający układ. Cały kraj huczy o zdradach następcy tronu

Dawno temu w szkole grałem w piłkę nożną. Wszyscy moi przyjaciele byli fanami Man United lub Chelsea. Chciałem mieć zespół, który byłby bardziej w środku tabeli, który dałby mi sporo emocji. Wybór padł na Aston Villę – wyznał w wywiadzie udzielonym w 2015 roku.

Rodzina mogła więc jedno z ostatnich spotkań obejrzeć na żywo w sobotnie popołudnie. William wyglądał elegancko w niebieskiej koszuli i swetrze w serek. Kate postawiła na wygodną stylizację, w której główną rolę odgrywały rozpuszczone włosy.

Charlotte usiadła na kolanach mamy, która najwyraźniej tłumaczyła jej Zasady gry, podczas gdy George siedział obok taty, żywiołowo reagując na czwartą bramkę Aston Villi, zdobytą przez Conora Hourihane’a.

Aston Villa pokonali rywala 5:1.

Zobacz: Książę William pokazał nieznane zdjęcie z księżną Dianą i księciem Harrym. Miał ku temu szczególny powód

 


Księżna Kate i książę William z dziećmi na meczu Aston Villi

Księżna Kate i książę William z dziećmi na meczu Aston Villi

Książę William i księżna Kate z dziećmi na meczu Aston Villa

Książę William i księżna Kate z dziećmi na meczu Aston Villa

Książę William i księżna Kate z dziećmi na meczu Aston Villa

Książę William i księżna Kate z dziećmi na meczu Aston Villa

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×