Szukaj

Pandemia szaleje, a Kate i William podróżują pociągiem! Zdjęcia z podróży podbijają internet

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William zostali przyłapani w pociągu. Wybrali się w podróż, chociaż na świecie szaleje pandemia koronawirusa. Mieli ku temu szczególny powód.

Księżna Kate i książę William tworzą jedno z popularniejszych małżeństw w Wielkiej Brytanii. Życiem Cambridge’ów interesują się nie tylko fani, ale także kolorowa prasa, która – powołując się na anonimowych informatorów – regularnie serwuje ciekawostki na ich temat. Niedawno jeden z tabloidów ogłosił, że rodzina małżonków wkrótce się powiększy. Księżna podobno jest w bliźniaczej ciąży:

Kate i William ogłosili rodzinie, że spodziewają się bliźniąt – wyznał informator „InTouch”.

Ponoć żona przyszłego króla robi wszystko, by jak najmniej pracować. Tuż po Świętach Bożego Narodzenia planuje odsunąć się w cień, by przez kilka miesięcy skupić się jedynie na przygotowaniach do porodu.

Księżna Kate i książę William podróżują pociągiem

Na ten moment pałac nie skomentował doniesień o rzekomej ciąży Kate. W sieci pojawiły się jednak fotografie, które mogą być dowodem, że o szczególnym stanie na razie nie ma mowy. Księżna i jej mąż w niedzielny wieczór pojawili się na stacji kolejowej w Londynie. Ze zdjęć zrobionych przez paparazzi wynika, że żona syna Diany jest tak samo szczupła, jak była jeszcze kilka miesięcy temu.

Małżonkowie wyruszyli w podróż pociągiem po kraju. W ten sposób chcą złożyć hołd wszystkim tym, którzy pracują w komunikacji publicznej. Próbują wyrazić wsparcie dla społeczności w całej Anglii, Szkocji i Walii. Taka postawa została bardzo ciepło przyjęcia przez Brytyjczyków.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i podziękujecie tym niesamowitym osobom i organizacjom w tym trudnym dla narodu roku — czytamy Instagramie małżonków.

Księżna na tę okazję wybrała przyciągającą spojrzenia stylizację. Ubrała się w ciemnozielony płaszcz taliowany w pasie, który sięgał jej niemal po kostki. Połączyła go z zamszowymi kozakami na obcasie oraz ciemnymi rękawiczkami i skórzaną torebką. Sięgnęła też po szalik w kratę.

Ubiór Kate spodobał się jej fanom. W komentarzach pod postem znajdziemy głównie komplementy:

  • Ale ładnie Ci w tym płaszczu. Wyglądasz bardzo elegancko.
  • Księżna Kate to dla mnie synonim stylu. Ta stylizacja jest tego dowodem.
  • Niby taki krótki filmik, ale ja nie mogę się napatrzeć na Kate. Super.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Księżna wygląda bardzo stylowo.


Księżna Kate i William w pociągu

Księżna Kate i William w pociągu

Księżna Kate i William w pociągu

Księżna Kate i William w pociągu

Księżna Kate i William w pociągu

Księżna Kate i William w pociągu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×