Książę Karol i księżna Camilla złamali obowiązujące zasady! Dowodem są intymne zdjęcia zrobione przez paparazzi!

Książę Karol i księżna Camilla Parker-Bowles

Książę Karol i księżna Camilla Parker-Bowles

Książę Karol i księżna Camilla całują się na lotnisku

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles od lat uchodzą za jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w Wielkiej Brytanii. Wszystko za sprawą małżeństwa Karola z księżną Dianą, które przeszło do historii jako od początku skazane na porażkę. Z relacji znajomych książęcej pary dowiadujemy się, że Karol wielokrotnie upokarzał Dianę zaznaczając przy tym, jak wiele różni ją od jego ideały kobiety, czyli Camilli. W jednej z prywatnych sytuacji miał wyznać nawet, że „nigdy nie kochał Diany, za to w przypadku Camilli pragnął nawet, aby być jej tamponem”. Mocne słowa oburzyły Brytyjczyków i doprowadziły do tego, że Parker-Bowles do dzisiaj plasuje się na szycie rankingów na najbardziej nielubiane postaci na Wyspach.

Pomimo braku większej sympatii ze strony ludu, Camilla i Karol w 2005 roku wzięli ślub. Para nigdy nie afiszowała się ze swoimi uczuciami, Camilla stara się jak najbardziej pozostawać w cieniu męża i nie zwracać na siebie uwagi – jakiekolwiek czułe gesty czy prywatne zachowania są bardzo niemile widziane poza zaciszem Pałacu Buckingham. Są jednak sytuacje, w których miłość jest silniejsza od czegokolwiek innego.

Karol i Camilla złamali obowiązujące zasady na lotnisku w Singapurze, gdzie spotkali się po kilkudniowej przerwie od siebie. Księżna wracała z prywatnych wakacji, a Karol odwiedził azjatycki kraj z oficjalną wizytą. Gdy tylko zobaczył ukochaną, natychmiast podbiegł, przytulił ją, a następnie mocno ucałował. Światowe media już piszą o niezwykłym zachowaniu pary, którą łączy wielkie uczucie.

Prawdziwa miłość przezwycięży wszystko.

Książę Karol zapowiedział pierwsze zmiany w rodzinie królewskiej! Już szykuje się do przejęcia tronu!

Księżna Kate opowiedziała o swoich problemach i zaimponowała Brytyjkom na miarę księżnej Diany!

Księżna Camilla jest umierająca? Cała prawda o zdrowiu ukochanej księcia Karola!


Książę Karol i księżna Camilla całują się

Książę Karol i księżna Camilla całują się

Książę Karol i księżna Camilla całują się

Książę Karol i księżna Camilla całują się

Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×