Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Joanna Krupa, Dominika Kulczyk, Sylwia Gliwa i Joanna Kulig: stylizacje gwiazd pod studiem „Dzień dobry TVN”

Gwiazdy w niedzielnym wydaniu Dzień dobry TVN


Gwiazdy w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN

Programy śniadaniowe cieszą się ogromną oglądalnością i sympatią widzów. I nic w tym dziwnego. W końcu dostarczają informacji, rozrywki, ciekawostek ze świata show-biznesu, poradników kulinarnych i nie tylko. A wszystko to w towarzystwie ulubionych gwiazd i dziennikarzy. Najwięcej fanów zasiada przed telewizorami podczas weekendowych wydań, ponieważ mają wtedy czas wolny od pracy. Podobnie jest z gwiazdami – one także preferują sobotnio-niedzielne występy w TV.

W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN pojawiło się tradycyjnie kilka znanych i lubianych osób. W studio na rogu Hożej i Marszałkowskiej pojawiły się wystylizowane od góry do dołu: Joanna Krupa w burgundowych kozakach, Sylwia Gliwa w puchowej kurtce, Dominika Kulczyk w ciekawym płaszczy i marynarce z kapturem oraz wiosenna Joanna Kulig.

Zobaczcie, jak się prezentowały! Kto waszym zdaniem wyglądał najlepiej?

Pytanie na śniadanie czy Dzień Dobry TVN – który program wolisz?Komentarzy: 3


cammelie | 8 marca 2016, 20:46

To nie był ich najlepszy dzień. Cytuję „głowa 40-letniego dziecka wystająca z wózka” ale buty !!!! Buty YSL a w zasadzie SL – je chciałam, chciałam tylko mi wyprzedali 🙁 Ogólnie wzrok mój padł na buty Dominiki Kulczyk, a o reszcie postaram się jak najszybciej zapomnieć, a będzie trudno.


Gość | 6 marca 2016, 19:04

Beznadziejnie… Styliści w tv sa straszni.


Gość | 6 marca 2016, 15:19

KULCZYK NAJLEPSZA – JAK GŁOWA 4O LETNIEGO DZIECKA WYSTAJĄCA Z WÓZKA – MASSSAKRA


Dodaj komentarz
×