PaparazziGwiazdy w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN": Karol Strasburger, Odeta Moro, Katarzyna Kolenda-Zaleska

Gwiazdy w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN": Karol Strasburger, Odeta Moro, Katarzyna Kolenda-Zaleska

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Zuza Maciejewska
20.12.2020 11:20, aktualizacja: 20.12.2020 17:14

Dzień Dobry TVN to program, który zadebiutował na antenie w 2005 roku. Pierwszy odcinek poprowadzili Marcin Meller i Kinga Rusin. W tym roku, po 15 latach, dziennikarka zakończyła pracę w śniadaniówce. W wakacje wydała oficjalne oświadczenie, w którym napisała, że chociaż jej przygoda z programem dobiega końca, nie chce znikać z telewizji:

Jeśli chodzi o telewizję – wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają.

Kindze Rusin w ostatnich latach partnerował Piotr Kraśko, który także pożegnał się z programem. Zaproponowano mu prowadzenie Faktów TVN. Na ich miejsce wybrano nową parę prowadzących, którymi zostały Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Gwiazdy w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Dzień Dobry TVN na antenie pojawia się codziennie. Największą popularnością wśród widzów cieszą się wydania weekendowe. To właśnie wtedy studio odwiedza najwięcej znanych osób. Nie inaczej było w niedzielę.

Wśród gwiazd, które zasiadły na kanapach, byli m.in. Karol Strasburger, prowadzący program Familiada, który w zeszłym roku został tatą. Wraz ze swoją żoną, Małgorzatą, powitali na świecie córkę, Laurę. Gwiazdor tym razem nie opowiadał jednak o rodzicielstwie, a o Świętach Bożego Narodzenia. Na kanapie towarzyszyli mu Odeta Moro oraz Łukasz Lotek. Zdradzili, jakich tematów nie warto poruszać przy stole podczas spotkań z bliskimi.

Odeta Moro - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Odeta Moro - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W niedzielnym wydaniu pojawiła się też Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes Fundacji TVN Nie jesteś sam, która niedawno ruszyła z akcją Podaruj misia (pisaliśmy o niej tutaj). Gwiazdę przed studiem sfotografowali paparazzi. Postawiła na ciemną stylizację.

Zdjęcia gwiazd dzisiejszego wydania śniadaniówki w galerii.

 • Karol Strasburger - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Katarzyna Kolenda-Zalewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Katarzyna Kolenda-Zalewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Odeta Moro - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Łukasz Lotek - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Odeta Moro - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Odeta Moro - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Karol Strasburger - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
[1/8] Karol Strasburger - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także