Szukaj

Ale widok! Jennifer Lopez w stringach na środku ulicy! Opadły jej spodnie, a paparazzi oszaleli z zachwytu

Jennifer Lopez w stringach

Jennifer Lopez w stringach na ulicy

Takiej odważnej stylizacji po Jennifer Lopez raczej nikt się nie spodziewał. Znana z wyczucia smaku, stylu oraz elegancji gwiazda, prawie zawsze świeci przykładem swoim nienagannym wyglądem. Oczywiście seksowna 49-letnia J.Lo doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej zjawiskowej urody, zatem nie waha się pokazywać seksownego ciała, robi to w sposób raczej umiarkowany. Ostatnio jednak piosenkarka ostro przesadziła.

Jennifer Lopez pojawiła się na ulicy w szarych spodniach, spuszczonych na biodra, oraz białym krótkim topie odsłaniającym jej wyćwiczony brzuch. Jednak największym zainteresowaniem paparazzi cieszyły się stringi, które wysunęły się na plan pierwszy całej stylizacji gwiazdy hitu Let’s get loud. Można stwierdzić, że gwiazda wybrała się na spacer właściwie w samych majtkach.

Oczywiście ciało J.Lo jak zawsze wyglądało rewelacyjnie, jednak jej zaskakujący strój nie do końca wpasował się w kanony miejskich stylizacji. Warto jednak podkreślić, że piosenkarka zadbała o wszystkie szczegóły, bowiem jej spodnie i stringi są w tej samej tonacji. Zatem Jennifer zaprezentowała światu szałowy zestaw polecany na letnie miejskie spacery. Myślicie, że ktoś ją przebije nowym pomysłem?

A może po prostu spodnie zsunęły się z bioder, gdy J.Lo zmierzała pewnym siebie krokiem?

Boska Jennifer Lopez naprężyła swoje mięśnie i zaszokowała fanów! Treningi chyba wymknęły się jej spod kontroli!

49-letnia Jennifer Lopez w tłumie młodych ślicznotek pręży swoje pośladki wciśnięte w obłędne getry!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!


Czy Jennifer Lopez jest ikoną stylu?

×