Szukaj

Sensacyjne zdjęcia! Przystojny brat księżnej Kate przyłapany z nową dziewczyną! Paparazzi polowali na parę od prawie roku!

James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną na wakacjach

Brat księżnej Kate na wakacjach z dziewczyną. James Middleton z ukochaną udał się na dwutygodniowy urlop na francuską wyspę Saint-Barthélemy. Para została przyłapana na łódce, gdy okazywała sobie sporo czułości. O ich romansie brytyjska prasa plotkowała od roku, dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wygląda dziewczyna przystojnego biznesmena.

Wygląda na to, że najmłodszy członek rodziny Middleton postanowił wreszcie się ustatkować. James jeszcze półtora roku temu żalił się na brak partnerki, a w poszukiwaniach idealnej kandydatki na żonę wspierały go nawet lokalne tabloidy. Po miesiącach poszukiwań, James w 2018 roku odnalazł swoją połówkę, którą tuż przed świętami zabrał na rodzinny wypoczynek. Dopiero teraz paparazzi udało się nakryć parę razem, i to w intymnej sytuacji.

James Middleton postanowił nie spędzać przerwy świątecznej w rodzinnym Londynie. Dołączył więc do Pippy Middleton, która wraz z mężem i jego bratem zorganizowali krótki wypad w gronie najbliższych na rajską wyspę Saint-Barthélemy.

Middleton, który na co dzień jest bardzo zajętym biznesmenem, w czasie wakacji postanowił odpocząć i przez moment zapomnieć o służbowych obowiązkach. Właśnie dlatego garnitur zamienił na szorty, a biurko z komputerem na łódkę. Zamiast czynnie wypełniać papiery, skupił się na opalaniu.

W tym wszystkim towarzyszyła mu blondynka, której tożsamość na ten moment nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że dziewczyna może pochwalić się niezwykle zgrabną figurą, której ani trochę nie musiała się wstydzić przed francuskimi paparazzi, gdy robili jej zdjęcia z ukrycia. Z takim ciałem kobieta śmiało mogłaby zawojować światowe wybiegi na pokazach mody. Oprócz idealnej sylwetki, ukochana Jamesa Middletona ma także niezwykle zadbane włosy, których nie udało się zepsuć nawet słonej wodzie.

Widać, że para w swoim towarzystwie doskonale się czuła i nie krępowała się obecnością reszty rodziny i przyjaciół. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, udowadniając, że uczucie między nimi ma się dobrze. Wydaje się także, że James poważnie myśli o nowej partnerce. Kto wie, może jeszcze w tym roku czekają nas zaręczyny, a wkrótce kolejny prawie królewski ślub?

Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!

Przystojny brat księżnej Kate ściągnął koszulkę i zaprezentował światu swój seksowny tors! Testosteron aż kipi!

Tak wygląda syn Pippy Middleton! Wszyscy zachwycają się dzieckiem siostry księżnej Kate!

Pippa Middelton pierwszy raz po swoim porodzie wyszła na salony! Wygląda fenomenalnie!


James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną

Dziewczyna brata księżnej Kate

Dziewczyna brata księżnej Kate

James Middleton z nową dziewczyną

James Middleton z nową dziewczyną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×