Szukaj

Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!

Pippa Middleton w bikini trzy miesiące po porodzie zdjęcia paparazzi

Pippa Middleton w bikini 3 miesiące po porodzie

Pippa Middleton w bikini na wakacjach. Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie wybrała się z mężem na urlop do Francji, podczas którego zaprezentowała swoją figurę w seksownym kostiumie. Po jej ciąży nie ma śladu. Wygląda jak nastolatka.

Piękna siostra księżnej Kate, Pippa Middleton, wraz ze swoim przystojnym małżonkiem, Jamesem Matthewsem, w październiku 2018 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Przed samym porodem siostra Kate, w bardzo zaawansowanej ciąży pojawiła się jeszcze na ślubie księżniczki Eugenii. Zaraz po ceremonii Pippa urodziła synka.

Z prasy bulwarowej wynika, że dziecko Pippy Middleton ważyło 4,04 kg. Zatem dzidziuś był spory, tym bardziej dziwi fakt, że młoda mama trzy miesiące po swoim porodzie zaprezentowała się w pełnej krasie, odziana jedynie w seksowne bikini. Siostra Kate przebywa bowiem obecnie wraz ze swoim mężem na wymarzonych wakacjach na jednej z francuskich wysp.

Czujni paparazzi natychmiast utrwalili ten niewiarygodny widok. Pippa jest szczuplutka jak modelka, nie ma brzucha! Jak ona tego dokonała? Może stosowała dietę Anny Lewandowskiej?

Zobaczcie, jak wygląda młoda mama 3 miesiące po porodzie.

Przystojny brat księżnej Kate ściągnął koszulkę i zaprezentował światu swój seksowny tors! Testosteron aż kipi!

Tak wygląda syn Pippy Middleton! Wszyscy zachwycają się dzieckiem siostry księżnej Kate!

Księżna Kate podrobiła legendarną stylizację księcia Williama! Ubrała się identycznie!


Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?

×