Ida Nowakowska z synkiem kwestowała na Powązkach. W identycznych stylizacjach wyglądali słodko. Zdjęcia paparazzi

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska 1 listopada kwestowała na Powązkach. Towarzyszył jej synek. Jak razem wyglądali? Zdjęcia paparazzi.

Ida Nowakowska to obecnie jedna z największych gwiazd TVP. Obecnie pracuje w Pytaniu na śniadanie, ale też prowadzi wielkie imprezy stacji. Karierę łączy z macierzyństwem. Wraz z mężem Jackiem wychowuje syna, Maksa.

Gwiazda nie ukrywa, że wiara jest dla niej ważna.

Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. My, jako rodzice, myślimy, jak to będzie wyglądać, chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Dużo na ten temat czytamy. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem –  powiedziała przed chrztem synka w rozmowie z Plejadą.

W rozmowie z naszą reporterką dołożyła swoje 3 grosze do publicznej debaty, czy świętowanie Halloween jest szkodliwe. Jako że mieszkała przez lata w Stanach Zjednoczonych, ma świetnie wyrobione na ten temat zdanie.

Ja mam wrażenie, że nie ma jak świętować Halloween, bo to nie jest święto, nawet nie ma jak tego porównywać do zaduszek, Święta Zmarłych. Halloween to jest taki pretekst do zabawy, tak jak np. Walentynki. Tyle lat mieszkałam w Stanach. W Stanach to jest taki moment, gdzie dzieci się przebierają, chodzą po domach, jest trick or treat. To naprawdę tak funkcjonuje. Starsi się przebierają i wychodzą na wieczorne imprezy. Zupełnie więcej filozofii w tym nie ma. Ja wiem, że u nas robi się jakieś porównania, czy ktoś wierzy w jakieś stwory itd. Ja o tym nic nie wiem i mnie to nie interesuje.

Zdradziła też, w jaki sposób jej rodzina podchodzi do uroczystości Wszystkich Świętych.

U mnie w rodzinie jest bardzo dużo tradycji związanych z tym okresem, weekendem, który teraz się zbliża. Ale to nie są wyjątkowe tradycje, raczej typowe jak np. zaduma. Jest to poważne święto, poważny czas. My mamy bardzo dużo osób na górze więc poświęcamy czas żeby sobie ich przypomnieć, porozmawiać. To nie jest smutny czas, ale jest poważny.

Wygląda na to, że Maksowi będzie wpajała od młodych lat, jak ważna jest pamięć o zmarłych. 1 listopada pojawiła się z nim podczas kwesty na Powązkach.

Ida Nowakowska kwestuje z synkiem na Powązkach

Kwestowanie na Cmentarzu Powązkowskim to wieloletnia tradycja. W tym roku zbiórka pieniędzy na ochronę i renowację Starych Powązek odbywa się już po raz 48. Wśród gwiazd, które swoją obecnością wspierają inicjatywę, pojawiła się także Ida Nowakowska razem z synkiem.

Na zdjęciach, które zrobili im fotoreporterzy, można dostrzec, że prezenterka ubrała synka w podobną do swojej stylizację. Oboje mieli na głowie berety i ciemne płaszcze. Chłopiec na nóżkach miał kaloszki. Z uwagą rozglądał się wokół, bezpieczny w troskliwych ramionach mamy. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Ida Nowakowska z synkiem na Powązkach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×