Szukaj

Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Piotr Rubik z rodziną, Lanberry

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Piotr Rubik z żoną Agatą i dziećmi, Lanberry... Gwiazdy pojawiły się w Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN wyemitowano 3 września 2005 roku. Wprost z sopockiej plaży widzów powitali Kinga Rusin i Marcin Meller. Przez pierwsze dwa lata śniadaniówka pojawiała się jedynie w weekendy, później zwiększono liczbę odcinków i są one transmitowane codziennie.

Program nadawany jest na żywo ze studia TVN w Śródmieściu Warszawy. Urządzono je na najwyższym piętrze budynku Marszałkowska 76 Office Center zlokalizowanego na rogu ulic Marszałkowskiej i Hożej.

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Dzień Dobry TVN składa się z ciekawych reportaży, których nie brakowało także w sobotnim odcinku. Wyemitowano materiał, w którym Per Gessle z Roxette wspomina Marie Fredriksson. Przypomnijmy, że wokalistka zmarła w grudniu 2019 roku z powodu guza mózgu. Muzyk nie ukrywał, że mimo upływu czasu, nadal jest mu trudno pogodzić się z tą stratą:

Prawdą jest, że chorowała przez siedemnaście ostatnich lat i wiedziałem, że ten moment kiedyś nadejdzie. To była straszna choroba i gdy przyszedł jej czas, nie byłem jednak na to przygotowany, bo na odejście kogoś tak bliskiego po prostu nie możesz być gotowy. Ci, którzy stracili swoich bliskich, przyjaciół, rodziny, wiedzą doskonale, o czym mówię. Tęsknię za nią bardzo.

W odcinku poruszono też znacznie weselsze wątki. W studiu gościł Piotr Rubik, który do śniadaniówki przyszedł w towarzystwie żony Agaty oraz ich córek. Opowiadali o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Muzyk w materiale, który wyemitowano w porannym paśmie, zdradził, że największym wyzwaniem jest dla niego zawieszenie lampek na choince.

Tego dnia Agata Rubik świętowała 34 urodziny. Ze studia wyszła z kolorowymi balonami, które później zapakowała do samochodu.

Agata Rubik - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agata Rubik – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Oprócz Rubików w programie gościła także Lanberry. Piosenkarka promowała swoją nową płytę Co gryzie panią L?. Opowiedziała o tym, jak przebiegały prace nad materiałem, na zakończenie zaśpiewała piosenkę Mirabelki. 

Zdjęcia w galerii.


scena z: Piotr Rubik, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Piotr Rubik - gwiazdy w Dzień Dobry TVN scena z: Piotr Rubik, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Lanberry - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Lanberry - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Lanberry - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Lanberry - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×