Co tam się działo! Wyciekły zdjęcia z wesela i poprawin syna Zenka Martyniuka! Alkohol lał się strumieniami! [FOTO + WIDEO]

Wesele i poprawiny syna Zenka Martyniuka

Zdjęcia z wesela Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk to jedyny syn króla disco polo – Zenka Martyniuka. Chłopak w miniony weekend ożenił się z Eweliną Golczyńską. Ślub i wesele były na wysokim poziomie, podobno kosztowały ponad milion złotych. Zabawa trwała do białego rana, a na gości czekało wiele atrakcji.

O tym, że 6 października syn Zenka stanie na ślubnym kobiercu wiadomo było od dawna. Kiedy wreszcie uroczystość stała się faktem, do mediów wciąż przedostają się coraz to nowe doniesienia w temacie hucznej imprezy. Zwłaszcza, że podczas uroczystości, która odbyła się w restauracji Lipowy Most, bawiło się 250 gości.

Plejada gwiazd zaśpiewała specjalnie dla Daniela Martyniuka i jego pięknej żony! Nic dziwnego, że ślub kosztował milion złotych

Nie brakowało tańców, zabaw, a także muzyki na żywo. Dla gości zaśpiewali rodzice pana młodego – Zenek i Danuta Martyniukowie, którzy wykonali największe przeboje grupy Akcent. Film z ich występów podbija już internet:

O gości dbano nie tylko pod kątem muzycznym, ale także kulinarnym. Na stołach królowała włoska kuchnia. Nie zabrakło jednak polskiego akcentu jakim była dziczyzna. Zadbano także o tych, którzy mieli apetyt na coś słodkiego. Specjalnie dla nich przygotowano kącik z deserami – królowały polskie i włoskie ciasta oraz egzotyczne owoce. Para młoda zadbała też o szeroki wybór alkoholu, który lał się strumieniami.

Nie tylko między parą młodą widać było silne uczucie. Także rodzice Martyniuka nie szczędzili sobie czułości, w tym namiętnych pocałunków. Zenek z żoną wręczyli dzieciom luksusowy prezent – mercedesa, którego wartość sięga 450 tysięcy złotych.

Niemniej hucznie niż podczas wesela było w trakcie poprawin. Na gości czekała masa atrakcji. Było tak wesoło, że w pewnym momencie sprawdzali swoją wiedzę na temat muzyki. Zagrali w zabawę inspirowaną programem Jaka to melodia?:

Polecamy ! !!! Nie promujemy kabaretów ???? ani poprawin ….hm ale to jak poprowadził poprawiny Wojtek Grodzki ( tel . 793 001 657 ) na poprawinach po weselu u syna Zenka Martyniuka ( Daniel & Ewelina ) naprawdę warto to obejrzeć ????….znamy osoby które płakały ….hm …ze śmiechu …????????

Opublikowany przez GREEN STAR MUSIC Niedziela, 7 października 2018

Podobno ślub to dopiero początek świętowania w rodzinie Martyniuków. Redakcja Super Expressu twierdzi, że para młoda spodziewa się dziecka. Na świat ma przyjść dziewczynka, która będzie miała na imię Zosia. Urodzić ma się już w lutym.

Po pannie młodej nie było jednak widać ciążowych krągłości. Myślicie, że to prawda czy po prostu Ewelina potrafiła je tak dobrze ukryć? 🙂

Wszyscy o niej mówią! Synowa Zenka Martyniuka to gotowy materiał na gwiazdę!

Zenek Martyniuk nie zawiódł! Jego szalone show na ślubie syna przejdzie do historii! Tańczył, śpiewał i wymiatał na perkusji! [WIDEO]

Syn Zenka Martyniuka jest już po królewskim ślubie! Panna młoda wyglądała jak księżniczka z bajki!

Złodzieje tylko na to czekali. Zenek Martyniuk bawił się na weselu ukochanego syna, a w jego luksusowej willi rozgrywał się horror


Goście na weselu syna Zenka Martyniuka

Goście na weselu syna Zenka Martyniuka

Pierwszy taniec Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Pierwszy taniec Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska na weselu

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×