Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”
David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała dwa dni”

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na oczach świata. „Płakała...

David Beckham wymierzył Victorii Beckham bolesny policzek na...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Co tam się działo! Wyciekły zdjęcia z wesela i poprawin syna Zenka Martyniuka! Alkohol lał się strumieniami! [FOTO + WIDEO]
Zdjęcia z wesela Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk to jedyny syn króla disco polo – Zenka Martyniuka. Chłopak w miniony weekend ożenił się z Eweliną Golczyńską. Ślub i wesele były na wysokim poziomie, podobno kosztowały ponad milion złotych. Zabawa trwała do białego rana, a na gości czekało wiele atrakcji.

O tym, że 6 października syn Zenka stanie na ślubnym kobiercu wiadomo było od dawna. Kiedy wreszcie uroczystość stała się faktem, do mediów wciąż przedostają się coraz to nowe doniesienia w temacie hucznej imprezy. Zwłaszcza, że podczas uroczystości, która odbyła się w restauracji Lipowy Most, bawiło się 250 gości.

Plejada gwiazd zaśpiewała specjalnie dla Daniela Martyniuka i jego pięknej żony! Nic dziwnego, że ślub kosztował milion złotych

Nie brakowało tańców, zabaw, a także muzyki na żywo. Dla gości zaśpiewali rodzice pana młodego – Zenek i Danuta Martyniukowie, którzy wykonali największe przeboje grupy Akcent. Film z ich występów podbija już internet:

O gości dbano nie tylko pod kątem muzycznym, ale także kulinarnym. Na stołach królowała włoska kuchnia. Nie zabrakło jednak polskiego akcentu jakim była dziczyzna. Zadbano także o tych, którzy mieli apetyt na coś słodkiego. Specjalnie dla nich przygotowano kącik z deserami – królowały polskie i włoskie ciasta oraz egzotyczne owoce. Para młoda zadbała też o szeroki wybór alkoholu, który lał się strumieniami.

Nie tylko między parą młodą widać było silne uczucie. Także rodzice Martyniuka nie szczędzili sobie czułości, w tym namiętnych pocałunków. Zenek z żoną wręczyli dzieciom luksusowy prezent – mercedesa, którego wartość sięga 450 tysięcy złotych.

Niemniej hucznie niż podczas wesela było w trakcie poprawin. Na gości czekała masa atrakcji. Było tak wesoło, że w pewnym momencie sprawdzali swoją wiedzę na temat muzyki. Zagrali w zabawę inspirowaną programem Jaka to melodia?:

Polecamy ! !!! Nie promujemy kabaretów ???? ani poprawin ….hm ale to jak poprowadził poprawiny Wojtek Grodzki ( tel . 793 001 657 ) na poprawinach po weselu u syna Zenka Martyniuka ( Daniel & Ewelina ) naprawdę warto to obejrzeć ????….znamy osoby które płakały ….hm …ze śmiechu …????????

Opublikowany przez GREEN STAR MUSIC Niedziela, 7 października 2018

Podobno ślub to dopiero początek świętowania w rodzinie Martyniuków. Redakcja Super Expressu twierdzi, że para młoda spodziewa się dziecka. Na świat ma przyjść dziewczynka, która będzie miała na imię Zosia. Urodzić ma się już w lutym.

Po pannie młodej nie było jednak widać ciążowych krągłości. Myślicie, że to prawda czy po prostu Ewelina potrafiła je tak dobrze ukryć? 🙂

Wszyscy o niej mówią! Synowa Zenka Martyniuka to gotowy materiał na gwiazdę!

Zenek Martyniuk nie zawiódł! Jego szalone show na ślubie syna przejdzie do historii! Tańczył, śpiewał i wymiatał na perkusji! [WIDEO]

Syn Zenka Martyniuka jest już po królewskim ślubie! Panna młoda wyglądała jak księżniczka z bajki!

Złodzieje tylko na to czekali. Zenek Martyniuk bawił się na weselu ukochanego syna, a w jego luksusowej willi rozgrywał się horrorCzy byłaś/eś na koncercie Zenka Martyniuka?

Komentarzy: 6


Gośćpol | 13 października 2018, 08:38

A co mnie obchodzi jakis zenek martyniuk marny kastrat i tyle


Gość | 12 października 2018, 17:11

Zycze szczescia


Gośćada | 12 października 2018, 16:46

Wesele na którym ojciec przystojniejszy od syna


Gośćalina | 12 października 2018, 14:06

No napewno wesele nie jak każde inne -to zrób takie-nie spotyka się teraz takich wesel gdzie stoły się uginają od jedzenia wesoło i śmiesznie na parkiecie poprawiny pewnie cały tydzień a poza tym kogo stać tyle pieniędzy wydać- więc nie pieprz farmazonow


GośćM,./ | 10 października 2018, 12:04

kamera pokazala goscia na tym weselu zepolu BAD BOYS BLUE NIESAMOWITE LUBIE TEN ZESPOL


Gość | 8 października 2018, 23:32

Wesele jak każde inne…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×