Szukaj

Angelina Jolie odwiedziła szkołę syna i zrobiła niezłe zamieszanie! Studenci zrobili jej mnóstwo zdjęć

Angelina Jolie z synem Maddox Jolie-Pitt na Uniwersytecie w Korei

Angelina Jolie z synem Maddox Jolie-Pitt na Uniwersytecie w Korei

Angelina Jolie i jej syn odwiedzili Uniwersytet Yonsei w Seulu, w którym Maddox Jolie-Pitt już wkrótce rozpocznie studia. Gwiazda wyglądała bardzo skromnie, nie miała makijażu, a i tak wzbudziła ogromne poruszenie wśród uczniów. To właśnie oni zrobili jej mnóstwo zdjęć, które dzisiaj podbijają internet.

Najstarszy syn Angeliny Jolie już w październiku rozpocznie studia. Maddox Jolie-Pitt zdecydował się kontynuować naukę w Korei Południowej, oddalonej od jego domu o ponad 9 tysięcy kilometrów. Nastolatek wybrał biochemię na prestiżowym Uniwersytecie Yonsei w Seulu, który powszechnie jest uważany za jeden z trzech najlepszych uniwersytetów w Azji Wschodniej. Ostatnio Maddox miał okazję odwiedzić swoją uczelnię w towarzystwie sławnej mamy.

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana bez makijażu w intymnej sytuacji! Czy na zdjęciu, zrobionym ukradkiem, wciąż wygląda jak ideał?

Angelina Jolie i jej syn Maddox na Uniwersytecie Yonsei

O tym, że Maddox i Angelina są w Korei, wiadomo od kilku dni. Lokalne media z wypiekami na twarzy relacjonują pobyt gwiazdy w Seulu, w którym została przyłapana na zakupach, w restauracjach i podczas spacerów. Prawdziwą sensacją było jednak pojawienie się aktorki w szkole, do której uczęszczać będzie jej najstarsza pociecha – pochodzący z Kambodży, pierwszy adoptowany syn.

Obecność Angeliny Jolie na Uniwersytecie Yonsei poruszyła setki obecnych na miejscu studentów z całego świata. Gwiazda już od samego wejścia została otoczona wianuszkiem gapiów, którzy zrobili jej mnóstwo zdjęć. W internecie krąży cała obfita fotorelacja z prywatnej wizyty laureatki Oscara w miejscu tak ważnym dla jej pełnoletniego już dziecka.

Zobacz: Przyjaciółka Angeliny Jolie opublikowała zdjęcia z osiemnastki jej syna! Tak się bawią w Hollywood!

Angelina Jolie odwiedziła Uniwersytet Yonsei

Angelina Jolie odwiedziła Uniwersytet Yonsei

Angelina Jolie prywatnie. Jak się zachowuje?

Gwiazda spotkała się ze studentami, z którymi wkrótce Maddox będzie uczęszczał na zajęcia. Aktorka chętnie rozmawiała z rówieśnikami swojego syna, opowiadała o życiu w Hollywood i zapewniała, że to, co często donoszą tabloidy mija się z prawdą:

Ona była taka słodka. Opowiedziała nam, jak to jest być gwiazdą i żeby mieć dystans do doniesień mediów. Ona sama się z nich śmieje – relacjonuje na Instagramie jedna z uczestniczek niespodziewanego spotkania.

Obowiązkowym punktem wizyty były wspólne zdjęcia i autografy:

Wszystkim dała podpis, nikomu nie odmówiła zdjęcia. W ogóle nie zachowywała się jak gwiazda. Jej syn jest słodki, taki sam jak my, od razu zaczęliśmy ze sobą rozmawiać – dodaje pochodząca z Pakistanu Deanna.

Podczas swojej wizyty w chrześcijańskim prywatnym uniwersytecie badawczym, Angelina Jolie wyglądała bardzo skromnie. Hollywoodzka sława ubrana była w czarny top z koronkowym wykończeniem, proste, czarne spodnie oraz kaszmirowy, jasny sweterek, który przewiązała w pasie. Gwiazda wyprostowała włosy i zrezygnowała z mocnego makijażu, dzięki czemu prezentowała się młodo i naturalnie.

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana z dzieckiem w samolocie! W tak świetnej formie dawno jej nie widzieliśmy. Zdjęcie podbija internet

Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei

Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei


Angelina Jolie odwiedziła UniwerAngelina Jolie odwiedziła Uniwersytet Yonseisytet Yansoi

Angelina Jolie odwiedziła Uniwersytet Yonsei

angelina
Angelina Jolie odwiedziła Uniwersytet Yonsei

Angelina Jolie odwiedziła Uniwersytet Yonsei

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×