Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Boska Anella to prawdziwy skarb! Polska Barbie w Pytaniu na śniadanie miała na sobie imponujący majątek!

Anella Polska Barbie styliacja Pytanie na śniadanie


Stylizacja Anelli w Pytaniu na śniadanie

Polska Barbie idzie jak burza. Po głośnym występie w Dzień Dobry TVN, który odbił się echem na całym świecie, przyszła pora na wizytę w Pytaniu na śniadanie. Po raz pierwszy w piętnastoletniej (!) historii programu, rozmowa z gościem mocno przekroczyła planowany czas antenowy. Wywiad z Anellą trwał niespełna 20 minut, a dyskusja oscylowało wokół poprawiania urody i (nie)kompetencji polskich chirurgów plastycznych.

Wizyta w telewizji zobowiązuje do odpowiedniej, gwiazdorskiej stylizacji. Anella, która słynie ze świetnego wyczucia trendów, do śniadaniówki założyła efektowną suknię w kolorze khaki odsłaniającą ramiona, piękne błękitno-cieliste szpilki z ćwiekami od Christiana Louboutina podkreślające jej smukłe nogi, a jej szyję ozdobił delikatny łańcuszek z zawieszką Tous.

Po wyjściu ze studia TVP, Anella narzuciła na siebie kamelowy płaszcz, a na twarz założyła stylowe, błękitne okulary z okrągłymi szkłami. Niezbędne akcesoria spakowała w swoją ulubioną torebkę Chanel.

W takim looku polska Barbie rozsyłała uśmiechy w kierunku paparazzi i w szampańskim nastroju udała się razem z ukochanym do swojego luksusowego auta, którym odjechali świętować kolejny sukces.

Boska Anella odtworzyła wyuzdane zdjęcie Kim Kardashian. Wyszło jeszcze lepiej od oryginału! Po prostu sam seks!

Boska Anella nie ma już nic do ukrycia! Żywa Barbie wreszcie pokazała się nago! Ma na sobie tylko torebkę Chanel i modne kabaretki!

Jedynie Magda Mołek zachowała odrobinę taktu, reszta była bezlitosna! Polska Barbie została obrażona w „Dzień Dobry TVN”?!

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 8


GośćROMEK | 30 grudnia 2017, 14:49

…..raczej „NASZA SZKAPA” a nie Barbie !!!!!:)….


Gość | 29 grudnia 2017, 00:08

To jest uśmiech? ??? Ona wygląda jak wściekły pies


Ciąć | 15 grudnia 2017, 13:44

Ha ha ha a ha ha ha


Gość | 15 grudnia 2017, 13:25

zawsze zastanawiam się nad kolejnością wykonywanych zabiegów związanych z ,,upiększaniem się”.Dlaczego kobiety najpierw powiększają usta a z zębami nic nie robią.Czy to jest dbanie o siebie?…..coś strasznego.


Gość | 15 grudnia 2017, 13:21

Gdzie się podziały naturalne kobiety?


Gość | 14 grudnia 2017, 19:00

Świat zwariował. Na nią nie da się patrzeć. Proszę mi podpowiedzieć, gdzie w niej jest to piękno kobiety? To MONSTRUM!!!


Gość | 14 grudnia 2017, 15:52

jak można się tak oszpecić . nic dziwnego że teraz robią lalki z dużymi warami i chyba to te dziewczę chciało osiągnąć . Lalka barbie była ładna , te coś co zrobiła z siebie to tylko dla kasy i rozpoznawalności chyba , strasznie puste i brzydkie. Widziałam jej zdjęcie jak wygladała kiedyś , ładna dziewczyna teraz świnka pigi. Nie ma brzydkich kobiet w naturze ale tu natura niestety odeszła w bok a zastapiły ją rece plastyka.W innym kraju była by w programie o nieudanych zabiegach a nie jako barbie . Czy naprawdę ci co ją zapraszali nie wiedzą jak wyglądała ta lalka ?To raczej podchodzi pod monster barbie


mike | 12 grudnia 2017, 23:39

potwór a nie kobieta… jak komuś może się takie coś podobac? Kobieta powinna być ładna, naturalna. Jak jej się coś nie podoba to dieta, iqacai i ruch. A nie skalpel, botoks i inne silikony itp.


Dodaj komentarz
×