Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze. Subtelna zmiana, a efekt taki, że nie możemy oderwać wzroku

Agnieszka Woźniak-Starak - nowe włosy

Agnieszka Woźniak-Starak - nowe włosy

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na nowe uczesanie. W takiej fryzurze wygląda świetnie. Nie możemy oderwać wzroku. Zdjęcia.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z głównych gwiazd TVN-u. Regularnie pojawia się przed kamerami, gdzie prowadzi Dzień Dobry TVN, a także ważne koncerty i wydarzenia, które są emitowane na łamach stacji. Dziennikarka zachwyca widzów swoimi stylizacjami, a także profesjonalizmem przygotowaniem do pracy. Ma stale powiększające się grono wielbicieli, którzy obserwują jej poczynania zawodowe, ale także jej aktywność w social mediach.

Dziennikarka jest też jednym z ulubionych celów paparazzi. To właśnie oni uwiecznili ją w nowej fryzurze.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową fryzurę

Agnieszka Woźniak-Starak uchodzi za znawczynię i wielbicielkę mody. Jak mało kto w polskim show-biznesie wyczuwa trendy. Nie boi się eksperymentować ze stylizacjami, w czym z pewnością pomaga fakt, że może poszczycić się nienaganną figurą i nawet najbardziej ryzykowne kroje ubrań leżą na niej idealnie. Do tego z wyczuciem i umiejętne łączy elementy garderoby, które na pozór pochodzą z innej bajki, tworząc spójną całość, Nic dziwnego więc, że dziennikarka jest inspiracją dla wielu kobiet jeśli chodzi o wygląd.

Niezmiennie po zakończonym w Dzień Dobry TVN dyżurze spotyka się z fotoreporterami, którzy fotografują ją z każdej strony, a potem zmierza do domu – pięknej posiadłości w podwarszawskim Konstancinie. Towarzyszą jej tam czworonożni przyjaciele, którzy pomogli gwieździe przetrwać trudne chwile, których los jej nie oszczędzał. Nie ukrywa, że być może nadejdzie dzień, gdy całkowicie poświęci się zwierzętom i raz na zawsze ucieknie od zgiełku miasta.

Póki co zadaje szyku w wielkomiejskim stylu. Na najnowszych zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że postawiła na zmiany. W delikatnie odświeżonej fryzurze wygląda świetnie. Swoje blond włosy postanowiła delikatnie zakręcić. W falach na blond pasmach prezentuje się tak, że trudno oderwać od niej wzrok. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Komentarze