Żona wywinęła Dawidowi Kubackiemu niezły numer. Tego się nie spodziewał

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki wybrał się wraz z rodziną na wakacje do Turcji. Gdy odpoczywał pod palmami, padł ofiarą żartu żony. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał.

Dawid Kubacki jest w imponującej formie, co udowodnił w ostatnim sezonie zimowym. Mężczyzna zapisał na swoim koncie mnóstwo sukcesów, jednak jego największym osiągnięciem jest zwycięstwo 68. Turnieju Czterech Skoczni. Oprócz tego, że realizuje się w sporcie, spełnia się również w roli ojca i męża.

31-latek w 2019 roku ożenił się z Martą Majcher. Zakochani zorganizowali skromne wesele, na które zaprosili wyłącznie najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. Wśród gości nie brakowało również sportowców, których fani skoków narciarskich doskonale kojarzą z belki startowej.

Dawid Kubacki z żoną na wakacjach

Kubacki jest nie tylko szczęśliwym mężem, ale i ojcem. W czasie, gdy on walczył o miejsce na podium podczas konkursu w Oberstdorfie, jego żona urodziła córeczkę. Radosną nowinę jako pierwszy ogłosił Tygodnik Podhalański.

Mamy newsa, ale głośno nie mówcie, bo Dawid teraz skacze. W Nowym Targu urodziła mu się córeczka, Zuzanna. Ale sza! Niech leci daleko 🙂 – napisano na Twitterze.

Mężczyzna w przerwie między treningami postanowił wybrać się z rodziną na zasłużone wakacje. Rodzina Kubackich wypoczywa obecnie w Turcji, gdzie zażywają kąpieli słonecznych oraz spędzają wspólnie czas. Sportowiec, korzystając z chwili wolnego czasu, chętnie wypoczywa na leżakach nieopodal hotelu, w którym się zatrzymali. To właśnie tam padł ofiarą żartu żony. Wideo w błyskawicznym tempie trafiło do sieci i bije rekordy oglądalności.

Ale się dałem podejść.

@_marta_ku_
#takiewakacje #dawidkubacki #holidays #chybabedziewracalananogach #freetime #family #timetofigureoutrevange – napisał na Instagramie.

Na nagraniu widać, jak skoczek wypoczywa na leżaku, tymczasem jego żona po cichu skrada się do niego od tyłu. Wykorzystując chwilę nieuwagi męża, połaskotała go patyczkiem po ramieniu. Przerażony mężczyzna niezwłocznie zareagował z pewnością przekonany, że zaatakował go jakiś owad. Energicznie strzepuje z barku nieproszonego gościa, po czym zrywa się z leżaka i zdaje sobie sprawę, że to tylko niewinny psikus w wykonaniu jego żony. Poniżej możecie obejrzeć zabawne nagranie.

Fani nie kryją swojego rozbawienia, czemu dają wyraz w komentarzach. Wielu z nich nie szczędzi komplementów pod adresem tych dwojga. Już na pierwszy rzut oka widać, że oboje uwielbiają żartować, czego dowodem może być jeden z komentarzy zamieszczonych pod nagraniem. Jeden z internautów napisał Kubackiemu, że taka żona to skarb, na co skoczek odpowiedział:

Też tak myślę, ale każdy wie co się robi ze skarbami…

Inni natomiast z góry założyli, że Marta musiała długo przygotowywać się do zrobienia żartu mężowi, skoro postanowiła go nagrać. Okazuje się, że wpadła na ten pomysł spontanicznie.

 To była szybką akcja! Spacer z córką i szybki telefon do szwagierki @daga.kubacka.cyrwus

A czy wam zdarza się wycinać żarty swoim partnerom?


Żona Dawida Kubackiego zażartowała z męża

Żona Dawida Kubackiego zażartowała z męża

Żona Dawida Kubackiego zażartowała z męża

Żona Dawida Kubackiego zażartowała z męża

Żona Dawida Kubackiego zażartowała z męża

Żona Dawida Kubackiego zażartowała z męża

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf uczcie się przyklad normalnej rodziny i sielskiego spokojnego źycia póki có a żony to są jajcary nawet dzieci robią bez męźa kopacze normalnie kończą w 1 rundzie ale teraz są 2 czasami jaja muszą byc i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×