Szukaj

Zofia Zborowska na zdjęciu bez makijażu i w niedbałym uczesaniu. Znamy przyczynę smutnego wpisu

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zofia Zborowska pokazała się w całkowicie naturalnym wydaniu. Na jej twarzy nie ma ani grama makijażu. Do zdjęcia dołączyła smutny opis.

Zofia Zborowska od wielu lat jest związana z aktorstwem, a swój debiut zaliczyła jako jedenastolatka. Wystąpiła już w kilku produkcjach, wśród których warto wymienić m.in. serial Przystań, a także komedię romantyczną Miłość na wybiegu. Była też jedną z gwiazd Barw szczęścia. Do 2019 roku wcielała się w postać dentystki Anety.

Z powodzeniem wystąpiła w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dotarła do finału, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z Bartkiem Kasprzykowskim.

Bardzo długo jej znakiem rozpoznawczym była burza jasnych włosów. Jakiś czas temu Zborowska postanowiła to zmienić. Wybrała się do fryzjera i zafundowała sobie metamorfozę, która zachwyciła mnóstwo osób, w tym swojego męża, znakomitego siatkarza – Andrzeja Wronę. Skróciła czuprynę, a także postawiła na znacznie ciemniejszy kolor — przemieniła się w szatynkę (zdjęcia tutaj).

We wtorkowe popołudnie podzieliła się z kolei z fanami na Instagramie fotografią, na której nie ma ani grama makijażu. Jak wygląda?

Jak wygląda Zofia Zborowska bez makijażu?

Mimo że po „aferze szczepionkowej” Zosia ograniczyła social media, to jej wierni fani mogą liczyć na to, że od czasu do czasu wrzuci jakiś post. W najnowszym widać ją kompletnie bez makijażu. Ciemne włosy związała wysoko na głowie tak, żeby pasma nie przeszkadzały jej w realizacji planów.

Zborowska zamierza oddać się oglądaniu telewizji w domowym zaciszu. Ma przed sobą perspektywę spędzenia tygodnia w ten sposób, więc prosi internautów o rekomendacje. Powody kanapowania zdradziła na Instastory. Okazuje się, że się przeziębiła i musi wstrzymać się z planami zawodowymi. Smutne wieści przekazała w krótkim komunikacie:

Dobra mina do złej gry, czy jakoś tak. Co polecacie do oglądania na netfliksach i ejczbijogołach i plejerach? Ajuto! Tydzień w domu! Najgorzej.

Mimo że źle się czuje i jest bez makijażu, to i tak dobrze wygląda. Niejedna kobieta też tak by chciała. Wyraziste rysy, zadbana skóra, czegóż więcej trzeba? Internauci także stanęli na wysokości zadania i posypały się propozycje filmowe. Pozostaje rozkoszować się nimi i wracać do zdrowia. Czego Zofii serdecznie życzymy.


Zofia Zborowska bez makijażu

Zofia Zborowska bez makijażu

Zofia Zborowska bez makijażu

Zofia Zborowska bez makijażu

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×