Szukaj

Koniec z blondem! Zosia Zborowska przefarbowała włosy na ciemny kolor. Mąż zachwycony

Zosia Zborowska skróciła włosy

Zosia Zborowska skróciła włosy

Zofia Zborowska zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Z jej głowy zniknęła burza blond loków. Aktorka od dzisiaj jest szatynką. Wygląda fenomenalnie.

Zofia Zborowska przed kamerą zadebiutowała jako 11-latka, ale szerszej publiczności dała się poznać już jako dorosła kobieta, rolą w serialu Barwy szczęścia. Do 2019 roku wcielała się w postać dentystki Anety, która zawładnęła sercem kilku serialowych przystojniaków. Na swoim koncie ma też role w wielu innych polskich produkcjach.

Aktorka nie tylko świetnie gra, ale także nieźle śpiewa. W 2015 roku wystąpiła w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie pochwaliła się swoim wokalnym talentem. Fani byli zachwyceni jej umiejętnościami. Ognista blondynka przez trzy miesiące wcielała się w największe gwiazdy estrady. Mistrzowie charakteryzacji zdecydowanie stawali na wysokości zadania, a gwiazda swoim plastycznym głosem udowadniała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ostatecznie w finale zajęła 2. miejsce.

Zofia Zborowska przefarbowała włosy

Zofia Zborowska zdecydowała się na kolejną wielką metamorfozę. Tym razem nie jest ona elementem żadnego programu. 33-latka postanowiła udać się do fryzjera, by odświeżyć swój wizerunek. Trzeba przyznać, że zafundowała sobie bardzo odważną przemianę. Znacznie skróciła długie blond loki i zaskoczyła radykalną zmianą koloru. Od dzisiaj jest szatynką.

Na profilu Zofii pojawił się filmik z jej wizyty u fryzjera. Zabawne nagranie podbija sieć. Warto obejrzeć je do końca, by zobaczyć ją w nowej fryzurze. Teraz już oficjalnie może nazywać siebie wroną, co też uczyniła w opisie 😉 Przypomnijmy, że mężem Zosi jest Andrzej Wrona.

Zmiany, zmiany, zmiany. Po siedmiu latach rozjaśniania moje włosy w końcu muszą odpocząć. CALL ME WRONA.

Pod postem natychmiast pojawiły się setki komentarzy. Większość fanów zgodnie stwierdziła, że w nowej fryzurze córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej wygląda zjawiskowo.

  • Co za czad!
  • Jak Ci ładnie w naturalnym kolorze.
  • Świetnie wyglądasz. Już nigdy nie rozjaśniaj włosów.
  • Tak wyglądasz pięknie.

Nawet mąż Zosi wyraził swój zachwyt nad jej nowym wizerunkiem:

Prawdziwa Czarna Wrona! – napisał mąż aktorki pod postem.

My również podzielamy opinie internautów i Andrzeja Wrony.


Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Zofia Zborowska metamorfoza fryzury

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×