Zofia Zborowska pokazała córeczkę. Wtulona w mamę Nadziejka to najsłodszy widok

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska pokazała, jak wygląda jej córeczka. Nadziejka rośnie jak na drożdżach, a wtulona w mamę, to najsłodszy widok na świecie.

Zosia Zborowska od kilku tygodni jest mamą dziewczynki o wdzięcznym imieniu Nadzieja, która jest owocem miłości aktorki i jej męża Andrzeja Wrony. Wiadomo też, że rodziła naturalnie. Jak podkreśliła w jednym z postów, „było to dla niej kosmiczne doświadczenie„:

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień, te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił.

Maleńka córeczka zmieniła życie swoich rodziców. Cały ich świat kręci się teraz wokół Nadziei. W najnowszej relacji Zosia pokazała się z córeczką. Tylko zobaczcie, jaki słodki widok.

Zofia Zborowska pokazała córkę

Zofia Zborowska jest aktywną użytkowniczką social mediów, gdzie nie tylko pokazuje wybrane kadry z domowego zacisza, ale także wypowiada się na temat macierzyństwa i dzieli się swoimi doświadczeniami. Poprosiła niedawno, żeby firmy, które wysyłają jej prezenty dla dziecka, zaprzestały tego, bo ona już dostatecznie wyposażona i woli, żeby wesprzeć samotne matki, więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Niedawno odpowiadała także na pytania internautów i zdradziła im dlaczego nie kupuje ubrań dla córki w dyskontach.

Stać mnie na to, żeby kupować ubrania, które nie są wykonywane przez małe rączki w fabrykach w krajach trzeciego świata. Serio, to nie jest tak, że za tą niską ceną nic się nie kryje. Lepiej kupować w lumpie, niż w takich miejscach według mnie.

Zborowska ma sprecyzowane poglądy i gdzie tylko się da, stosuje się do filozofii zero waste. Niemal każdego dnia nagrywa relacje na Instagramie. W niedzielę pokazała tulącą się do mamy Nadziejkę. Ubrana w szare body z żyrafką maleńka rośnie jak na drożdżach. Bujna czuprynka córeczki Zborowskiej i Wrony jest przesłodka. Zajrzyjcie do galerii.


Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Zofia Zborowska z córeczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×