Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ciało jakich mało! Małgorzata Rozenek wynurzyła się z basenu i pokazała się w mikro bikini. „99% nagości”
Ciało jakich mało! Małgorzata Rozenek wynurzyła się z basenu i pokazała się w mikro bikini. „99% nagości”

Ciało jakich mało! Małgorzata Rozenek wynurzyła się z basenu i pokazała...

Ciało jakich mało! Małgorzata Rozenek wynurzyła się z...

Ale zdjęcia! Luksusowy jacht, piękna żona i dzieci. Leo Messi przyłapany na wakacjach na Ibizie!
Ale zdjęcia! Luksusowy jacht, piękna żona i dzieci. Leo Messi przyłapany na wakacjach na Ibizie!

Ale zdjęcia! Luksusowy jacht, piękna żona i dzieci. Leo Messi przyłapany...

Ale zdjęcia! Luksusowy jacht, piękna żona i dzieci....

Odchudzona Martyna Wojciechowska pokazała się bez stanika! Internauci oszaleli na jej widok
Odchudzona Martyna Wojciechowska pokazała się bez stanika! Internauci oszaleli na jej widok

Odchudzona Martyna Wojciechowska pokazała się bez stanika! Internauci oszaleli na jej...

Odchudzona Martyna Wojciechowska pokazała się bez stanika! Internauci...

Dziś środa, 18.07.2018

Oni odeszli w ostatnim roku… Wspominamy gwiazdy, których nie ma już z nami

Kto zmarł w 2017 roku? GwiazdyKto zmarł w 2017 roku?

W ciągu ostatnich 12 miesięcy odeszło od nas wiele znanych postaci literatury, sceny i show-biznesu. Pod koniec 2016 roku zmarł George Michael, który stał się legendą muzyki pop. Niecałe dwa tygodnie później w tragicznych okolicznościach zmarł Przemysław Wałęsa (syn Lecha Wałęsy). We wrześniu dowiedzieliśmy się, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych. W styczniu odeszli także: polityk Tomasz Kalita, Loalwa Braz – autorka słynnej Lambady, a także aktor wcielający się w główną rolę w serialu Allo! Allo! Gorden Kaye.

W lutym, w wieku 82 lat zmarła aktorka Krystyna Sienkiewicz, a także Danuta Szaflarska (†102 lata), jedna z najsłynniejszych polskich aktorek teatralnych i filmowych, oraz Krzysztof Rutkowski – słynny Tarzan Boy przegrał walkę z nowotworem. Pod koniec miesiąca całym światem wstrząsnęła informacja o włoskim DJ-u Fabio Antonianim, który w wieku 39 lat poddał się eutanazji (był sparaliżowany od szyi w dół).

Na początku marca po długiej walce z chorobą zmarł Wojciech Młynarski. Kilka dni później odszedł amerykański miliarder – David Rockefeller.

22 kwietnia zmarł Witold Pyrkosz. O śmierci wybitnego aktora, który żył 90 lat poinformowali producenci serialu M jak miłość, Ilona Łepkowska w pierwszym komentarzu zdradziła, że aktor „był ciężko chory i leżał w szpitalu”. W maju natomiast całym krajem wstrząsnęła wiadomość o tragicznej śmierci Polki najprawdopodobniej zamordowanej w Egipcie. Śmierć Magdaleny Żuk do dzisiaj pozostaje nierozwiązaną zagadką.

W maju swoich fanów opuścił 52-letni Chris Cornell. Kilka dni później Polacy opłakiwali odejście legendarnego polskiego muzyka Zbigniewa Wodeckiego. Artysta w wieku 67 lat miał rozległy udar i był hospitalizowany w jednym z warszawskich szpitali, w którym zmarł. Dzień później Stany Zjednoczone pożegnały swoją żywą legendę. Roger Moore (filmowy James Bond) przegrał walkę z nowotworem w szwajcarskiej klinice. W tym samym czasie świat muzyki stracił legendarnego producenta i DJ-a, Roberta Milesa. W lipcu natomiast świat obiegła tragiczna wiadomość o samobójczej śmierci Chestera Benningtona, lidera grupy Linkin Park.

Na początku sierpnia w wieku 88 lat po długiej walce z chorobą zmarła Wanda Chotomska, autorka ponad 200 książek dla dzieci i młodzieży. Pod koniec wakacji pożegnaliśmy zaś Andrzeja Blumenfelda, aktora serialowego i filmowego, oraz słynnego dziennikarza TVN Grzegorza Miecugowa.

We wrześniu zmarli założyciel PlayboyaHugh Hefner oraz córka Ewy Bem, dziennikarka TVN24, 39-letnia Pamela Bem-Niedziałek, która osierociła dwójkę dzieci. Dwa tygodnie temu odeszła także Anna Szałapak nazywana „białym aniołem” Piwnicy pod Baranami.

25-letni piosenkarz został brutalnie zamordowany. Tylko dlatego, że był gejem

Nie żyje córka Ewy Bem. Pamela Bem-Niedzialek walczyła z ciężką chorobą. Osierociła dwójkę dzieci

Rodzina i przyjaciele pożegnali Grzegorza Miecugowa. Dziennikarz spoczął na warszawskich Powązkach [ZDJĘCIA]Komentarzy: 4


Mija Gość | 1 listopada 2017, 23:33

Ale co tu robi ta biedna dziewczyna z Egiptu. smutne to


Gość | 1 listopada 2017, 19:06

Szczyt!!! Obok takich osobistości wsadziliście panienkę Żuk??? Czy w waszej redakcji ktoś myśli??? Żenada!!!


Gość | 1 listopada 2017, 16:22

Magdalena Żuk ???? Ona była gwiazda ? To nawet nie wiedziałam. Grała w filmach ? Śpiewała piosenki? Prezenterka TV? Aktorka teatralna ?


Gość | 1 listopada 2017, 16:08

Gwiazdy które odeszły …Magdalena Żuk ????!!!!


Dodaj komentarz
×