Szukaj

Żebrowscy wybrali dla syna oryginalne imię. Do Henryka i Franciszka dołączył… Pięknie!

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Według najnowszych doniesień Aleksandra Żebrowska urodziła wczoraj trzeciego syna. Czy wybrane już zostało jego imię? Okazuje się, że jest bardzo oryginalne.

O tym, że Aleksandra Żebrowska jest w trzeciej ciąży, dowiedzieliśmy się na początku marca. To właśnie wtedy udostępniła na swoim kanale w social mediach post opisujący jej ciążowe zachcianki. Dodatkowym potwierdzeniem jej odmiennego stanu był hasztag, niepozostawiający żadnych wątpliwości: #pregnancyannounsement – zawiadomienie o ciąży. Od tamtej gwiazda bardzo chętnie dodawała posty, na których mogliśmy podziwiać jej rosnący brzuszek. Każde nowe zdjęcie spotykało się z ogromnym odzewem wśród fanów.

Z jej Instagrama dowiedzieliśmy się również tego, jakiej płci będzie maluszek. Zrobiła to poprzez wstawienie zdjęcia z przysmakiem każdej ciężarnej: kiszonymi ogórkami. W podpisie widniał hasztag zdradzający, że para Żebrowskich oczekuje kolejnego synka. Wczoraj według doniesień portalu Pudelek chłopiec w końcu pojawił się na świecie.

Aleksandra Żebrowska urodziła. Jak ma na imię jej trzeci syn?

Przez cały okres ciąży przyszła mama z wdziękiem prezentowała aktualny stan swojej figury. Ostatnie zdjęcie przed porodem zostało zrobione 3 dni temu. Aleksandra wygrzewała się na słońcu, ubrana w bikini.

Błogi czas oczekiwania bezpowrotnie minął. Teraz w życiu Żebrowskich rozpoczął się kolejny, piękny etap. Trzeci synek pary jest od wczoraj z nimi. Media snują domysły na temat imienia dla chłopczyka. Przypomnijmy, że poprzednie pociechy małżeństwa to Henryk i Franciszek.

Jak podaje Super Express, aktor jakiś czas temu żartował, że nazwie go na cześć najlepszego przyjaciela Rafała Trzaskowskiego. Jednak ostatecznie para zdecydowała inaczej. Maluszek również, jak jego bracia, będzie mógł pochwalić się wyjątkowym imieniem. Aleksandra i Michał postanowili, że nazwą go Felicjan.

Gratulujemy!


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska o nieudanych ciążach

Aleksandra Żebrowska o nieudanych ciążach

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×