Zayn Malik przefarbował się na blond. Fanki oszalały na widok odmienionego wokalisty

Zayn Malik

Zayn Malik

Zayn Malik pokazał się po raz pierwszy od narodzin swojej córeczki. Wokalista wywołał prawdziwe zamieszanie wśród fanów. Okazało się, że całkowicie zmienił swój wizerunek. 

Zayn Malik ma miliony fanek na całym świecie. Kariera muzyka zaczęła się od udziału w talent-show. Brytyjski wokalista o pakistańskich korzeniach 10 lat temu wziął udział w castingu do programu X Factor, z którego został wyeliminowany tuż przed odcinkami finałowymi. Do show wrócił ponownie już jako członek One Direction. Decyzją jurorów, czyli Nicole Scherzinger i Simona Cowella, dołączył do zespołu, który został utworzony na potrzeby formatu.

Grupie udało się zrobić światową karierę, a Malik u szczytu sławy zdecydował się opuścić One Direction i rozpocząć działalność solową. W sieci pojawiły się plotki, że członkowie zespołu byli ze sobą skłóceni, co spowodowało, że wokalista zdecydował się odejść. Malik w 2016 roku wydał pierwszą solową płytę Mine of Minde, która spotkała się z aprobatą fanów.

One Direction kończy karierę

One Direction

Fani interesują się nie tylko twórczością Zayna, ale także jego życiem prywatnym. Sporo emocji wzbudzają zwłaszcza uczuciowe perypetie 27-latka. Jednak trzeba przyznać, że jak na młodą gwiazdę popu jest bardzo stały w uczuciach.

W 2012 roku zaczął spotykać się z Perrie Edwards z Little Mix, para zaręczyła się rok później, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Związek zakończyli w 2015 roku, a za kilka miesięcy wokalista związał się z modelką Gigi Hadid. Para kilka tygodni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zayn Malik blondynem. Nowa fryzura gwiazdy

Od września o Maliku mówi się sporo, ale głównie ze względu na narodziny jego córeczki. Fani z niecierpliwością wyczekują, na każde kolejne zdjęcie niemowlaka. Tym razem jednak zrobiło się głośno nie o dziecku wokalisty, a o jego metamorfozie.

Zayn wywołał prawdziwe poruszenie wśród swoich fanów. Wokalista o egzotycznej urodzie postanowił nieco zmienić wizerunek. Swoje kruczoczarne włosy przefarbował na blond.

Świeżo upieczony tata po raz pierwszy od narodzin córki pokazał się publicznie i od razu wywołał zamieszanie w mediach. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo wpisów fanek, które są zachwycone przemianą swojego idola. W komentarzach piszą, że wygląda „jak anioł”, „niewinnie” i „słodziutko”.

Malik chętnie zmienia fryzury, eksperymentując z długością i kolorami. W galerii przypominamy jego różne metamorfozy.


Zayn Malik blondynem

Zayn Malik blondynem

Zayn Malik

Zayn Malik

Zayn Malik

Zayn Malik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×