Gigi Hadid urodziła! Razem z Zaynem pokazali zdjęcia z noworodkiem. Syn czy córka?

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid urodziła, o czym gwiazda i jej partner, Zayn, poinformowali świat nad ranem czasu polskiego. Internauci ruszyli z gratulacjami.

O tym, że Gigi Hadid jest w ciąży z Zaynem Malikiem, plotkowano od dawna. Modelka tę radosną wiadomość potwierdziła w programie The Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Powiedziała wówczas, że jest jej nieco smutno, że kolorowa prasa jako pierwsza przekazała te informacje. Wyraziła jednak wdzięczność za wszelkie przejawy serdeczności:

Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich – powiedziała Gigi.

Modelka w dobie pandemii koronawirusa starała się nie opuszczać domu bez potrzeby. Nie chciała ryzykować zdrowia swojego i maluszka, nie spotykała się więc z osobami, od których mogłaby się zarazić:

Szczególnie w tym czasie, to [ciąża] miły promyk nadziei, który pozwala być w domu, być razem i naprawdę doświadczać tego wszystkiego z dnia na dzień.

Płeć dziecka Gigi Hadid. Chłopiec czy dziewczynka?

Gwiazda przez całą ciążę była oszczędna w informowaniu internautów o swoim stanie. Chociaż publikowała zdjęcia, kadrowała je tak, by nie było widać brzuszka. Sporo zmieniło się tuż przed porodem. Pochwaliła się kadrami, na których pozuje z gigantycznym brzuszkiem. Internauci byli zachwyceni.

Pomimo że modelka opublikowała ciążowe zdjęcia nie chciała zdradzić płci i imienia dziecka. Pierwszą z informacji ujawniły za nią zagraniczne tabloidy. TMZ oraz Entertainment Tonight podawały, że Gigi Hadid urodzi dziewczynkę. Teraz wszystko jest już oficjalne — spekulacje potwierdziły się, para doczekała się córeczki, którą powitała na świecie w miniony weekend.

Gigi Hadid urodziła

Informację o narodzinach dziecka Gigi i Zayn i przekazali w tym samym czasie za pośrednictwem Instagrama. Oboje zamieścili rozkoszne zdjęcia z noworodkiem, na których malutka dłoń córeczki ściska ich palce.

Nasza córeczka przyszła na świat w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Jestem taka zakochana — napisała świeżo upieczona mama.

Na równie piękny wpis zdecydował się Zayn:

Nasza córeczka już jest z nami, zdrowa i piękna. Spróbować ująć w słowa to jak się czuję, było teraz niemożliwym zadaniem. Miłość, jaką czuję do tego malutkiego człowieka jest poza moim zrozumieniem. Jestem wdzięczny, że ją znam, jestem dumny, że mogę ją nazwać moją i jestem wdzięczny za życie, które spędzimy razem — napisał młody ojciec.

Gratulacje!

Gigi Hadid i Zayn Malik – jak wygląda historia ich znajomości?

Gigi i Zayn poznali się w 2016 roku na planie teledysku Pillowtalk, w którym zagrała Hadid. Gdy kolorowa prasa zaczęła dopytywać o tę znajomość, po pewnym czasie modelka i muzyk potwierdzili, że się spotykają. Zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach, fani niemal oszaleli.

Sielanka nie trwała jednak długo. Latem pojawiły się pierwsze plotki o ich rzekomym rozstaniu. By je przerwać, zakochani pojawili się na okładce magazynu Vogue, później Malik wziął udział w rodzinnym zjeździe Hadidów.

W marcu 2018 roku para wydała dwa oświadczenia, w których poinformowała o rozstaniu. Chociaż wydawałoby się, że to koniec miłości, nie na długo. W sieci zaczynają pojawiać się wspólne zdjęcia. Od tego momentu tabloidy co jakiś czas obiegają informacje o rozstaniach i powrotach.


Gigi Hadid urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid urodziła. Zayn Malik pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Gigi Hadid urodziła. Zayn Malik pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×