Spełnił się najgorszy sen Sławomira. To z NIM zatańczy Kajra. Nie tak wyobrażał sobie udział żony w „TzG”

Kajra i Sławomir

Kajra i Sławomir

Taniec z Gwiazdami pojawi się już w jesiennej ramówce. Wiadomo jakie gwiazdy zaprezentują się na parkiecie. Kto będzie tanecznym partnerem Kajry? Sławomir nie będzie zadowolony.

Taniec z Gwiazdami startuje za kilka tygodni. Program jest jednym z największych hitów Polsatu i już od kilku lat gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Zapewne tak będzie też podczas najnowszej 12. edycji tego spektakularnego show. Stacja od jakiegoś czasu ujawniała kolejne gwiazdy, które będą miały okazję zaprezentować się na parkiecie. Tym razem swoje taneczne umiejętności zaprezentują między innymi: Oliwia Bieniuk, Iza Małysz, Sylwia Bomba i Kajra.

Ostatnia z wymienionych dołączyła do show w wielkim stylu, a o jej udziale poinformowano ze sceny Polsat SuperHit Festiwalu. Żona Sławomira dzięki muzycznej działalności i towarzyszeniu wokaliście na scenie zyskała taką samą popularność i uznanie fanów, jak jej mąż. Nie dziwi więc fakt, że chętnie zobaczą ją w tanecznym show. Chociaż prekursor rock-polo bardzo kibicuje swojej ukochanej, to jej udział w TzG wyobrażał sobie nieco inaczej.

Sławomir nie będzie zachwycony tanecznym partnerem Kajry

Sławomir i Kajra kilka lat temu szturmem wdarli się do show-biznesu. Chociaż już wcześniej nagrywali kolejne piosenki, to przebój Miłość w Zakopanem, do którego bawiła się niemal cała Polska, otworzył im drzwi do kariery. Od tamtej pory nikt nie wyobraża sobie, by tego duetu mogło zabraknąć podczas największych imprez muzycznych w kraju.

Małżonkowie szybko zyskali status gwiazd i nie mogli narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Kwestią czasu było, to gdy któreś z nich pojawi się w tanecznym show. Już niedługo na parkiecie zaprezentuje się Kajra, a poprowadzi ją Rafał Maserak.

@kajra chciała tańczyć z Jackiem Jeschke. A kogo dostała?🕺 @rmaserak

Na pewno nie ucieszy to Sławomira, który niechętnie widział tego tancerza u boku swojej żony.

Każdy tancerz będzie dla mnie akceptowalny byle nie Rafał Maserak. To największy macho, samiec alfa. Mogłyby pojawić się problemy – powiedział Sławomir w rozmowie z Twoim Imperium.

Niestety, ale produkcja nie wzięła sobie do serca obaw zazdrosnego męża. Miejmy nadzieję, że wokalista jakoś zniesie tę nowinę, a Kajra na parkiecie u boku Rafała pokaże się z jak najlepszej strony.


Rafał Maserak- Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020

Rafał Maserak- Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020

Kajra w TZG

Kajra w TZG

Kajra - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Kajra - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×