Tak mieszka syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Xavier pochwalił się swoją kawalerką. Uwagę fanów zwróciło to, co zobaczyli za plecami

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Jak mieszka Xavier Wiśniewski? Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny pokazał swoje mieszkanie. Uwagę fanów zwróciło to, co zobaczyli za jego plecami.

Czas leci jak nieubłagany, a najbardziej widać to po dzieciach gwiazd. Jeszcze 20 lat temu cała Polska wyczekiwała narodzin pierwszej pociechy Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Magazyny były gotowe zapłacić fortunę za zdjęcia z porodówki. Ostatecznie małżonkowie zdecydowali się pokazać syna na okładce Vivy!. Pięknej sesji towarzyszył poruszający wywiad, w którym wokalista wrócił wspomnieniami do swojego trudnego dzieciństwa [wychowywał się w domu dziecka] i marzeń o pełnej rodzinie.

Dziś najstarszy syn założyciela zespołu Ich Troje jest już dorosłym mężczyzną. Xavier Wiśniewski w czerwcu skończył 20 lat. Przez ten czas zdążył się usamodzielnić. Znalazł pracę, z której finansuje własną twórczość, i już jakiś czas temu wyprowadził się od rodziców.

Obecnie mieszka z ukochaną, Weroniką Fabijańską, z którą co jakiś czas uczestniczy w rozmowach na żywo z fanami. Przy okazji ostatniego live’a mogliśmy podejrzeć, jak mieszka najstarszy syn Michała.

Jak mieszka Xavier Wiśniewski?

Xavier kilka dni temu połączył się z fanami, z którymi rozmawiał na najróżniejsze tematy. Chętnie poruszał wątki dotyczące planów zawodowych i życia prywatnego. Z jego opowieści wynika, że ma świetne relacje z obojgiem rodziców, a do tego jest zakochany po uszy. Szczególnie ceni sobie kontakt z siostrą. Razem z nią zdecydował się na identyczne tatuaże – przedstawiają one ich wspólną fotografię z dzieciństwa. To niejedyna pamiątka związana z Fabienne, jaka na co dzień towarzyszy 20-latkowi.

Fani w trakcie wideo czatu zasypali Xaviera pytaniami o dwa obrazy, które stały na komodzie tuż za nim. Okazuje się, że oba dzieła narysowała właśnie Fabka. Córka Wiśniewskich po raz kolejny udowodniła, że ma godny podziwu talent, który postanowiła rozwijać. Od października rozpocznie studia na Akademii Sztuk Pięknych.

Xavier Wiśniewski pokazał obrazy Fabienne

Xavier Wiśniewski pokazał obrazy Fabienne

Podczas rozmowy synowi Michała towarzyszyła dziewczyna, która nie chciała pokazywać się przed kamerą. Gdy Xavier na chwilę wyszedł z kadru, Weronika odwróciła obiektyw, prezentując w ten sposób kolejną część ich mieszkania. Co dokładnie?

Przez kilka sekund internauci mogli zobaczyć telewizor stojący na drewnianej szafce, na której nie brakuje osobistych pamiątek. Widać też fotel w kremowym kolorze, połyskującą sofę i kilka ubrań z nadrukowanymi postaciami z bajek. W tle można dostrzec białe drzwi wejściowe.

Xavier przy okazji zdradził, że posiada ogromną kolekcję książek. Szczególnie ceni sobie twórczość Stephana Kinga, który specjalizuje się w literaturze grozy.


Xavier Wiśniewski pokazał obrazy Fabienne

Xavier Wiśniewski pokazał obrazy Fabienne

Jak mieszka Xavier Wiśniewski?

Jak mieszka Xavier Wiśniewski?

Xavier i Fabienne mają nowe tatuażę

Xavier i Fabienne mają nowe tatuażę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×