Szukaj

Sensacyjne doniesienia w sprawie przyczyny zgonu Keitha Flinta! Sekcja zwłok jednak wykluczyła samobójstwo?

Po śmierci Keitha Flinta według wstępnego śledztwa uznano, że legendarny muzyk popełnił samobójstwo. Po sekcji zwłok pojawiły się jednak nowe hipotezy dotyczące przyczyn nagłego zgonu artysty. Najnowsze orzeczenie sądu podważa hipotezę o samobójstwie, muzyk w chwili swojej śmierci miał bowiem we krwi kokainę, kodeinę oraz alkohol.
Keith Flint ostatnie zdjęcie przed śmiercią

Keith Flint ostatnie zdjęcie przed śmiercią

4 marca 2019 roku zmarł legendarny lider grupy The Prodigy- Keith Flint , który miał miliony fanów na całym świecie. Flint został znaleziony martwy w swoim luksusowym domu w Wielkiej Brytanii, muzyk miał zaledwie 49 lat. Artystę pożegnały tłumy fanów, ukochana małżonka, rodzice i przyjaciele oraz członkowie zespołu The Prodigy. Do niedawna uważano, że Flint popełnił samobójstwo, jednak sekcja zwłok rzuca nowe światło na przyczyny jego śmierci. 

Sensacyjne doniesienia podał Halstead Gazette, na łamach magazynu ujawniono, że najnowsze badania toksykologiczne wykonane podczas sekcji zwłok podważają ewidentne samobójstwo. Wyniki wykazały bowiem, że artysta w chwili swojej śmierci miał we krwi sporą ilość kokainy, kodeiny oraz alkohol. Taką zaskakującą opinię wydała w swoim orzeczeniu koroner sądowa – Caroline Beasley-Murray, która stwierdziła jednak, że do końca nie jest w stanie orzec czy przyczyną śmierci było samobójstwo, czy jednak wypadek.

Musiałabym znaleźć dowody potwierdzające celowe działania Keitha Flinta, które doprowadziły do zgonu. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, nie mogę jednoznacznie stwierdzić czy był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, czy samobójstwo – wyjaśniła Beasley-Murray.

Zatem nadal do końca nie znane są jednoznaczne przyczyny śmierci lidera The Prodigy.

Nie żyje lider zespołu The Prodigy. Keith Flint miał tylko 49 lat

Wstrząsający wpis The Prodigy. Ujawniono przyczyny śmierci Keitha Flinta

Tabloid opublikował ostatnie zdjęcia Keitha Flinta przed śmiercią. Powstały na kilka godzin przed tragedią


Pogrzeb lidera zespo?u The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta z zespołu The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta z zespołu The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta z zespołu The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta z zespołu The Prodigy

Pogrzeb Keitha Flinta z zespołu The Prodigy

×