Szukaj

Rewia mody podczas wieczoru wyborczego. Duda w bieli, Trzaskowska w czerwieni. Która wyglądała lepiej?

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska

Wybory 2020. Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska wspierają mężów przez całą kampanię. W niedzielę pojawiły się na wieczorze wyborczym. Na jakie stylizacje postawiły? 

Wybory prezydenckie 2020 miały się odbyć w maju. Ich termin przełożono na ostatni weekend czerwca, a do gry wszedł nowy kandydat, Rafał Trzaskowski, który zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską. O fotel prezydenta przez kilka tygodni rywalizowało aż jedenaście osób.

Pierwsza tura wyborów za nami. Państwowa Komisja Wyborcza liczy głosy. W poniedziałek podała cząstkowe wyniki z 99,78 proc. obwodów. Wynika z nich, że Andrzej Duda uzyskał poparcie w wysokości 43,67 proc, Rafał Trzaskowski – 30,34 proc. Panowie zmierzą się w drugiej turze głosowania.

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska wspierały mężów

Kandydaci na prezydenta mogą liczyć na wsparcie drugich połówek, które włączają się w kampanie. Panie założyły konta w mediach społecznościowych, co jakiś czas pojawiają się podczas różnych wydarzeń. Nie mogło ich zabraknąć w niedzielę, gdy ogłoszono sondażowe wyniki wyborów.

Agata Duda pojawiła się w Łowiczu. Obecnie urzędujący prezydent dziękował wyborcom za oddane na niego głosy. Wie, że to dzięki nim zaszedł tak daleko:

Wygrywam tę I turę dzięki państwa głosom rzeczywiście w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny – mówił urzędujący prezydent.

Agata postawiła na jasne kolory. Ubrała się w beżową marynarkę, podkreślającą talię. Dobrała do niej bluzkę w identycznym kolorze. Sięgnęła po jasne spodnie.

Małgorzata Trzaskowska gościła w Warszawie. Wspierała męża, gdy ten wygłaszał swoje przemówienie. Powiedział, że mnóstwo osób chce zmian i dlatego zwrócił się do nich ze sceny.

Ten wynik pokazuje jedno. Ponad 58 proc. Polaków chce zmiany. Chcę do was wszystkich powiedzieć: jestem waszym kandydatem, jestem kandydatem zmiany.

Trzaskowska wybrała bardziej wyraziste odcienie, niż Duda. Sięgnęła po prostą, czerwoną sukienkę z rękawami o długości 3/4. Połączyła ją z upiętymi włosami i wyrazistym makijażem.

Która z pań wyglądała lepiej? Zdjęcia w galerii.


Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. Wspiera go żona, Agata

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. Wspiera go żona, Agata

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Wybrała jasną stylizację

Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Wybrała jasną stylizację

Dodaj komentarz

 • Normalna pisze:

  Bije od niej jadem na kilometr

 • Gość pisze:

  Osobiście głosowałam na obecnego prezydenta, ale jeżeli wygra pan Trzaskowski to go będę szanować, bo to prezydent. Radzę pozostałym zrobić to samo i nie szkalować imienia ani jednego, ani drugiego. A obie panie są ok.

 • Gocha pisze:

  Zarzucacie pani Dudzie, że się mało odzywa. Ja szczerze mówiąc nie usłyszałam jeszcze jak brzmi głos pani Trzaskowskiej. Więc po co te uszczypliwości.Ktos napisał, że Trzaskowska to klasa Na jakiej podstawie? Myślę, że za szybko na osądy. Jeszcze nie dała się nam poznać.

 • Ala pisze:

  Trzaskowska ładna naturalna i jeszcze ją podpisują to będzie super Pierwszą Damą! Będzie się sprawdzać charytatywnie????

 • Fanka Rafala pisze:

  Trzaskowska klasa sama w sobie ! A Duda słona z butów zgarbiona żyrafa !

 • Gocha pisze:

  Każda z pan jest inna. Sądzę, że obie prezentują się ok więc którykolwiek kandydat wygra to za Pierwsza Dame nie będziemy się wstydzić. Trochę mniej uszczypliwości, trochę klasy.

 • Gość pisze:

  Trzaskowska to klasa, Dudowa siada

 • Gość pisze:

  Dudowa ladniejsza i zgrabniejsza

 • marcin pisze:

  Trzymaj się Trzaskowski! Żonę też masz fajną. Trzymam kciuki za wygraną w II turze.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×