Kto pozwolił na coś takiego?! Maciej Kurzajewski w centrum przykrej wpadki na mundialu. Dla widzów to policzek

Maciej Kurzajewski - transmisja z mundialu

Maciej Kurzajewski - transmisja z mundialu

Maciej Kurzajewski niespodziewanie znalazł się w centrum zamieszania podczas transmisji z MŚ w Katarze. Doszło do skandalicznej sytuacji, której ofiarą padli widzowie oglądający transmisję w internecie. Pokazały się napisy niemające nic wspólnego ze słowami dziennikarza. Co tam się wydarzyło?

W niedzielę rozpoczęły się długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Wszystkie mecze można oglądać na antenach Telewizji Publicznej, ale i w sieci. Jeszcze nie rozpoczęła się rozgrywka otwarcia, a już publiczny nadawca zaliczył sporą wpadkę. Widzów transmisji online zamurowało, a nieświadomy niczego Maciej Kurzajewski, który prowadził studio, znalazł się w centrum zamieszania.

Wpadka Telewizji Polskiej w trakcie transmisji z MŚ w Katarze

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu Ekwadoru z Katarem, który miał rozpocząć rozgrywki, widzowie śledzący transmisję na tvpsport.pl byli świadkami dziwacznej sytuacji. W trakcie studia Maciej Kurzajewski zapowiadał zawody, a na ekranach pojawiły się zaskakujące napisy. Brzmiały jak groźba.

Chrześcijańską posługę potrzebującemu niosę. Ja też jestem potrzebujący. Dawaj pieniądze, bo zaraz wszyscy traficie do obozu – niespodziewanie przeczytali widzowie.

To nie był koniec, bo TVP wyemitowało jeszcze słowa o wysłaniu do obozów, które część odbiorców potraktowała jako idealne podsumowanie mundialu w Katarze, który odkąd FIFA ogłosiła, kto jest organizatorem, wzbudza ogromne emocje. Dzisiaj idealnie wątpliwości wielu osób podsumował Tomasz Wolny. 

Przyczyna całego zamieszania nie została wyjaśniona, a Telewizja Polska jeszcze nie wystosowała oficjalnego komentarza w tej sprawie. Nie wiadomo, czy to był tylko błąd, czy może raczej ktoś świadomie zażartował. W każdym razie sytuacja, która miała miejsce, to niemały skandal, a ofiarą niczego nieświadomy Maciej Kurzajewski.


Wpadka TVP na star mundialu

Wpadka TVP na star mundialu

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni pierdu pierdu a kto powiedział źe to wpadka ku..wy złodzieje kapole byle kasa się zgadzała chleb masło ciepła herbata kosztują i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×