Waldemar Goszcz zostałby dziadkiem. Piękna córka aktora urodziła. Pokazała zdjęcie z dzidziusiem

Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz urodziła, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Córka Waldemara Goszcza dodała post, w którym ogłosiła, że maleństwo jest już z rodzicami. Znamy płeć dziecka.

Waldemar Goszcz stał się popularny dzięki serialowi Adam i Ewa, w którym wcielał się w tytułowego bohatera. Chociaż zapowiadała się przed nim wielka kariera, przerwał ją tragiczny wypadek samochodowy, który miał miejsce w 2003 roku w Ostródzie. Prowadzony przez niego samochód podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem. Aktor poniósł śmierć na miejscu.

Wiktoria Goszcz urodziła. Płeć dziecka

Goszcz osierocił córkę, Wiktorię, która w chwili jego śmierci miała zaledwie 6 lat. Wyrosła na piękną kobietę. Swoje życie związała z modą – podpisała kontakt z międzynarodową agencją WS Model Agency i rozpoczęła studia na jednej z prywatnych uczelni.

Wiktoria Goszcz jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł Adam. Para w połowie 2020 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, na którym czule obejmuje brzuszek:

Cześć wszystkim! Dzisiaj razem z Adasiem postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną naszego szczęścia. Nasze szczęście ma już 19 tygodni i jest wielkości mango.

Duma rozpierała nie tylko Wiktorię, ale także jej mamę, Monikę, która zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. To ona umieściła w sieci rozczulające zdjęcie córki, na którym ta pozuje z dużym brzuszkiem. W opisie zdradziła, że nie może się doczekać, aż zostanie babcią:

Najpiękniejsza przyszła mama na świecie. Kocham Was i nie mogę się doczekać kiedy zostanę najszczęśliwszą babcią na świecie.

Wygląda na to, że żona Waldemara od niedawna może się sprawdzić w nowej roli. Wiktoria Goszcz urodziła syna, czego dowodem może być zdjęcie, jakie pojawiło się na jej Instagramie. Modelka pochwaliła się pierwszym spacerem z noworodkiem. Udali się do warszawskiego parku Krasińskich.

Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz urodziła

Rodzicom serdecznie gratulujemy!


Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz urodziła

Wiktoria Goszcz

Wiktoria Goszcz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×