Szukaj

Dramatyczny stan Gienka Loski spędza sen z oczu jego najbliższym. Mama muzyka nie odchodzi od jego łóżka

Gienek Loska w jakim jest stanie

Mama Gienka Loski nie odchodzi od łóżka syna

Gienek Loska, muzyk, którego widzowie pokochali po udziale w X-Factor, od kilku miesięcy walczy o życie. Artysta doznał rozległego wylewu w maju, ale przeprowadzenie operacji było możliwe dopiero następnego dnia. Jego stan jest niezwykle ciężki, a rodzina bardzo to przeżywa – kilka lat wcześniej zmarł jego brat, Paweł, a mama Gienka, pani Ludmiła, bardzo ciężko przyjęła chorobę syna.

Jak wyjawiła w rozmowie z Faktem Agnieszka Stawicka, żona muzyka, jej teściowa nie rusza się na krok od łóżka swojego dziecka:

Luda się nie skarży, choć ani na chwilę nie może wyjść z mieszkania. Codziennie do Ludy przychodzi jej była synowa. Choć po śmierci Pawła ułożyła sobie życie na nowo, to pamięta o teściowej. Czasami pomagają jej też sąsiedzi. Gienek jest w śpiączce, odżywia się przez sondę. Reaguje na dotyk i obecność bliskich, prawdopodobnie słyszy – opowiada żona Gienka w rozmowie z Faktem

W jakim stanie jest Gienek Loska?

Sytuację rodziny może w tym momencie poprawić jedynie specjalistyczne łóżko, dzięki któremu łatwiej będzie opiekować się chorym artystą. Jak wyjawiła żona Gienka, formalności właśnie ruszyły, a sprzęt niedługo powinien dotrzeć z Polski:

Kończymy załatwianie formalności. Transport niestety jest bardzo drogi, a my liczymy każdą złotówkę. Mama Luda będzie jednak szczęśliwa, bo specjalistyczny sprzęt wkrótce powinien dotrzeć na Białoruś –zdradziła

Miejmy nadzieję, że stan zdrowia Loski niedługo się poprawi i uda mu się wyjść z choroby.

Gienek Loska z X-Factora walczy o życie. Jego stan jest krytyczny

TYLKO U NAS! Gienek Loska śpiewa na ulicy. „Co poniektórzy wrzucili kilka drobnych” [WIDEO]

Jest poprawa! Partnerka Gienka Loski podzieliła się wzruszającą opowieścią


Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×