Szukaj

Dramatyczny stan Gienka Loski spędza sen z oczu jego najbliższym. Mama muzyka nie odchodzi od jego łóżka

Gienek Loska w jakim jest stanie

Mama Gienka Loski nie odchodzi od łóżka syna

Gienek Loska, muzyk, którego widzowie pokochali po udziale w X-Factor, od kilku miesięcy walczy o życie. Artysta doznał rozległego wylewu w maju, ale przeprowadzenie operacji było możliwe dopiero następnego dnia. Jego stan jest niezwykle ciężki, a rodzina bardzo to przeżywa – kilka lat wcześniej zmarł jego brat, Paweł, a mama Gienka, pani Ludmiła, bardzo ciężko przyjęła chorobę syna.

Jak wyjawiła w rozmowie z Faktem Agnieszka Stawicka, żona muzyka, jej teściowa nie rusza się na krok od łóżka swojego dziecka:

Luda się nie skarży, choć ani na chwilę nie może wyjść z mieszkania. Codziennie do Ludy przychodzi jej była synowa. Choć po śmierci Pawła ułożyła sobie życie na nowo, to pamięta o teściowej. Czasami pomagają jej też sąsiedzi. Gienek jest w śpiączce, odżywia się przez sondę. Reaguje na dotyk i obecność bliskich, prawdopodobnie słyszy – opowiada żona Gienka w rozmowie z Faktem

W jakim stanie jest Gienek Loska?

Sytuację rodziny może w tym momencie poprawić jedynie specjalistyczne łóżko, dzięki któremu łatwiej będzie opiekować się chorym artystą. Jak wyjawiła żona Gienka, formalności właśnie ruszyły, a sprzęt niedługo powinien dotrzeć z Polski:

Kończymy załatwianie formalności. Transport niestety jest bardzo drogi, a my liczymy każdą złotówkę. Mama Luda będzie jednak szczęśliwa, bo specjalistyczny sprzęt wkrótce powinien dotrzeć na Białoruś –zdradziła

Miejmy nadzieję, że stan zdrowia Loski niedługo się poprawi i uda mu się wyjść z choroby.

Gienek Loska z X-Factora walczy o życie. Jego stan jest krytyczny

TYLKO U NAS! Gienek Loska śpiewa na ulicy. „Co poniektórzy wrzucili kilka drobnych” [WIDEO]

Jest poprawa! Partnerka Gienka Loski podzieliła się wzruszającą opowieścią


Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Gienek Loska

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×